Grilluj z Vegetą Natur

  Vegeta Natur do karkowki 5zl25gr

  Coraz wyższe temperatury, słoneczne popołudnia i ciepłe wieczory – wiosenna aura zachęca do odpoczynku na łonie natury, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Cenimy towarzystwo najbliższych nam osób i… smacznych potraw. Dlatego tak bardzo lubimy grillowanie. W tym roku odpowiednie doprawienie mięsa w 100% naturalny sposób zajmie jedynie kilka chwil dzięki nowym, aromatycznym przyprawom Vegeta Natur – do grilla, do pikantnego grilla oraz do grillowanej karkówki.

  Wiosna i lato sprzyjają zdrowej oraz lekkiej diecie. Zaczynamy zwracać większą uwagę na odpowiednią ilość witamin i składników odżywczych w każdej przygotowywanej potrawie. Grill w tej kwestii jest naszym sprzymierzeńcem. Podczas przygotowywania mięsa na grillu utrata witamin w nim zawartych jest mniejsza, niż podczas smażenia lub gotowania. Skórka, która powstaje na mięsie podczas opiekania, zapobiega utracie soków i tym samym wartości odżywczych. Dzięki temu grillowane potrawy są nie tylko chrupiące i smaczne, ale także lżejsze. Kluczem do sukcesu jest jednak zamarynowanie mięsa we właściwych przyprawach i ziołach, które pomogą wydobyć jeszcze bogatszy smak dań. Tutaj z pomocą miłośnikom grillowania przychodzi Podravka, która przygotowała trzy nowe propozycje z serii Vegeta Natur W smak.

  W nowej ofercie znajdziemy gotowe mieszanki wysokiej jakości przypraw: Vegeta Natur do grilla, Vegeta Natur do pikantnego grilla oraz Vegeta Natur do grillowanej karkówki w wygodnych tubach. Podobnie jak cała linia Natur, nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaku ani konserwantów, a od tego sezonu sprzedawane będą w wygodnych opakowaniach wielokrotnego użytku. Specjalnie wyselekcjonowane zioła, suszone warzywa oraz świeże przyprawy zostały dobrane tak, by każdy z łatwością mógł przygotować mięso na grilla o wyrazistym smaku i optymalnej ostrości. Estetyczne tuby dłużej zatrzymają aromat przypraw, uchronią przed rozsypywaniem się, a także pozwolą na łatwe odmierzanie porcji.

  Z przyprawami Vegeta Natur W smak nie trzeba być mistrzem gotowania, by przyrządzić smaczne i pożywne potrawy. Podravka daje nam gwarancję, że każde spotkanie przy grillu będzie kulinarnym sukcesem.

  Cena na półce wyniesie ok. 5,25 zł za opakowanie 100g (Vegeta Natur do grilla oraz do pikantnego grilla) oraz 80g (Vegeta Natur do grillowanej karkówki).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj