Jaguar, Porsche, Ferrari, Lamborghini już na liście uczestników Rage–Race 2011

  3394 max

  Po zaledwie kilku dniach zapisów na nowej stronie www.rage-race.pl, chęć udziału zgłosili właściciele wyjątkowych aut, o łącznej mocy 4000KM. W tym roku różnorodność samochodów przekroczy  najśmielsze oczekiwania.

  Piąta edycja Rage-Race to będzie absolutne show. Uczestnicy już prześcigają się w stopniu egzotyczności zgłoszonych pojazdów. Wszystko po to, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony, podczas unikalnego wydarzenia Gran Turismo, jakim bez wątpienia jest Rage-Race.

  Tegoroczna prezentacja ponad siedemsetkonnego Mercedesa nikogo nie dziwi. Jednak to autoprezentacja załogi ma największe znaczenie. Uczestnicy zamawiają włoskie auta, których cena sięga kilkuset tysięcy euro. Inni kompletują części do swoich customowych bolidów, których moc mogłaby przenosić małe państwa. Są i tacy, których kilkusetkonne potwory czekają uśpione w garażu, gotowe ruszyć szóstego lipca. Mustang ROUSH, Lancer EVO, Jaguar XKR, Ferrari Italia, Mercedes SL 65AMG – to tylko niektóre ze zgłoszonych rodzynków. Uczestnicy czekają na cztery dni wyjątkowej przygody. Moc silników będą mogli wypróbować na check pointach, w miejscach specjalnie zabezpieczonych i przygotowanych do rywalizacji. Na trasie wydarzenia wszystkich obowiązują  przepisy. W piątej edycji Rage-Race nie ma żadnych wymówek. No Excuses!

  Wrażenia i informacje prosto ze świata Rage-Race są dostępne na www.rage-race.pl lub facebook.com/ragerace.

  Rage-Race jest wydarzeniem ekskluzywnym. Zaproszenie może dostać tylko ten, kto dysponuje oryginalnym (egzotycznym czy autorskim) autem. Nie każdy z nich jednak zostanie zakwalifikowany. Tu nie wystarczy super samochód czy nawet najbardziej wypasiona limuzyna. Na Rage-Race nie trafiają przypadkowi ludzie. Szukamy pasjonatów i koneserów doskonałej zabawy. Pozytywne nastawienie i niezwykła osobowość jest koniecznością. Rage-Race to coś więcej niż wspaniała eskapada przez Polskę w doborowym towarzystwie. To największa przygoda życia, dziesiątki ekstremalnych zadań, wyzwania, najlepsze kluby i hotele.

  W tym roku organizatorzy położą maksymalny nacisk na promocję bezpiecznej jazdy. Dodatkowe punkty za prowadzenie samochodu zgodnie z przepisami zrównoważą emocje sportowej jazdy w miejscach do tego przeznaczonych. Sztuka kontroli pojazdu w różnych warunkach jest bezcenna.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj