ZEBRA DAY – SWATCH ANIMAL COLLECTION

  image003

  KIEDY: 1 kwietnia 2011 w Prima Aprilis startuje Swatch Zebra Day. W wybranych stolicach Europy i na całym świecie, 1000 osób przebranych za zebry zbierze się w najpopularniejszych miejscach w centrach miast by wziąć udział w zabawie i wygrać zegarki.

  GDZIE NAS ZNAJDZIESZ: W Polsce Swatch Zebra Day i polowanie na Zebry odbędzie się w wybranych Centrach Handlowych. Dokładnie 1 kwietnia od 14tej do 20 tej zachęcamy do poszukiwania osób przebranych w Zebry i wzięcia udziału w kreatywnym konkursie na najciekawsze hasło określające Swatch’a. Do wygrania jest 10 zegarków z najnowszej kolekcji Swatch Animal.

  To jednak nie wszystko. Dla naszych fanów z Facebooka organizujemy drugi konkurs nawiązujący do Swatch Zebra Day. Żeby wziąć w nim udział wystarczy zrobić i przesłać do nas zdjęcie z motywem Zebry. 10 najbardziej kreatywnych prac zostanie nagrodzonych zegarkami z najnowszej kolekcji Swatch Animal.

  SWATCH ANIMAL COLLECTION:

  Swatch Zebra Day to okazja by wprowadzić na rynek nową kolekcję zegarków Swatch Animal w której pięć modeli z modnymi w tym sezonie kolorowymi tarczami zainspirowanych zostało charakterystycznym wzorem zebry. Zegarki są już dostępne w sklepach w cenie 180 zł.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj