Tony Elliott będzie w Polsce!

  Tony Elliott Fleet Top Management Training

  Specjalnie na zaproszenie miesięcznika Fleet – już 14 kwietnia br. – przyleci do Polski jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy ekspert rynków flotowych w Europie Tony Elliott.

  Przyjął on nasze zaproszenie na Fleet Top Management Training, gdzie jako prelegent opowie o najlepszych praktykach i doświadczeniu w zarządzaniu flotą samochodową na rynkach zachodnich na przestrzeni ostatnich 5 lat.

  Tony Elliott został uznany przez naszego partnera, prestiżowy Magazyn FLEET EUROPE, za pioniera w zarządzaniu międzynarodową flotą. Jako pierwszy znalazł się w międzynarodowej Hall of Fame magazynu Fleet Europe, odznaczony za wieloletnie zasługi dla rynku flotowego w całej Europie. Tony Elliott ma ponad trzydziestoletnie doświadczenia w branży leasingu pojazdów, zajmował wysokie stanowiska w Daimler Fleet Management Services i LeasePlan. Przez ostatnie 4 lata był dyrektorem International Business Arval Office, w tamtym roku dołączył do Automotive Resources International (ARI) jako dyrektor sprzedaży w Europie w oparciu o nowe biura ARI w Zurychu. Tony Elliott prowadzi także konsultacje specjalistyczne dla międzynarodowych firm posiadające europejską i światową flotę.

  Fleet Top Mamangement Training – to ogólnopolskie spotkanie organizowane przez firmę Fleet Meetings tylko dla elitarnej grupy managerskiej – Top Management’u (przedstawicieli zarządów oraz dyrektorów). Spotkanie prowadzą eksperci rynku flotowego z Polski i z zagranicy.

  Celem Fleet Top Management Training jest przede wszystkim poznanie trendów panujących na dojrzałych rynkach europejskich związanych z nowoczesnym zarządzaniem przedsiębiorstwa, a w szczególności flotą samochodową.

  W tym roku szkolenie odbędzie się 14.04.2011r. w Hotelu InterContinental w Warszawie, przy ul. Emilii Plater 49. Tematy szkolenia: „Najlepsze praktyki i doświadczenia zarządzaniu flotą samochodową na rynku zachodnim.” i „Top Management jako grupa szczególnego ryzyka we współczesnym świecie – bezpieczeństwo w pojeździe luksusowym oraz bezpieczeństwo osobiste w życiu zawodowym i prywatnym”.

  Szczegóły (oraz formularz zgłoszeniowy) na stronie: www.fleet.com.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj