“California Dreaming” – wygraj podróż marzeń!*

  Levis zaprasza do Kalifornijskiego snu

  Levi’s® zaprasza do spełnienia swojego “Kalifornijskiego snu”!

  Wiosna już z nami dlatego też Levi’s® wprowadza na rynek inspirowaną kalifornijskim pochodzeniem marki absolutnie wiosenną kolekcję. Kalifornia – miejsce gdzie nic nie jest niemożliwe a marzenia się spełniają.  W tym sezonie marka Levi’s® nawiązuje do kalifornijskiego snu i zachęca swoich Klientów do dzielenia się swoimi marzeniami.

  Aby lepiej zapoznać się z tą pogodną, optymistyczną kolekcją przesiąkniętą duchem Zachodniego Wybrzeża marka Levi’s® zaprasza swoich Klientów do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie, w którym każdy ma niepowtarzalną okazję wygrać wyjątkową podroż po Kalifornii – sponsorowaną przez Levi’s®!

  Miasto Aniołów, kultowa plaża Venice, złocone promieniami słońca bulwary … do tej pory taka podroż była tylko sferą marzeń…

  Aby mieć szansę wygrania jednej z nagród, w tym podróży przez Kalifornię należy stworzyć swój własny, unikalny „Kalifornijski sen” na stronie eu.levi.com:

  1.       odwiedź stronę www.eu.levi.com

  2.       wpisz swoje dane osobowe (takie jak nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu komórkowego)

  3.       zagraj w grę – wybierając gotowe wyrażenia stwórz własny „kalifornijski sen” („Gra”); i

  4.       na końcu gry będą miały możliwość uczestniczenia w losowaniu nagrody.

  Swoim „Kalifornijskim snem” możesz podzielić się z przyjaciółmi na Facebooku!

  Po zakończeniu zabawy, wyróżniona osoba będzie mogła zrealizować swój „Kalifornijski sen”!

  Konkurs trwa do 31 marca 2011 roku. Aby wziąć udział w grze i zdobyć szansę na wygranie niesamowitej podróży wystarczy odwiedzić www.eu.levi.com.

  Wycieczka jest przeznaczona dla dwóch dorosłych osób i zawiera przeloty, transfery i zakwaterowanie na 3 doby w hotelu w San Francisco, 3 doby w Los Angeles i 3 w Las Vegas.

  *Organizatorem konkursu jest Levi Strauss & Co. Europe SCA/Comm.VA, 15-23 Avenue Arnaud Fraiteur, B-1050 Brussels, Belgium.  Udział w konkursie wiąże się z akceptacją regulaminu, który dostępny jest na stronie www.eu.levis.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj