Chcesz zostać posiadaczem designerskiej podstawki do jajek McEgg?

  wkretarka

  Chcesz zostać posiadaczem designerskiej podstawki do jajek McEgg? Weź udział w naszej promocji!

  Dzięki wyjątkowej podstawce umilisz sobie śniadania i wprowadzisz trochę koloru do kuchni. Jak możesz stać się jej posiadaczem? Kupując teraz dowolne elektronarzędzie firmy Bosch z serii IXO, wykonasz wszelkie niezbędne prace przy wiosennych porządkach oraz otrzymasz wyjątkową i unikalną podstawkę do jajek – idealny gadżet na świąteczny stół!

  Wystarczy, że zakupisz dowolny model wkrętarki IXO, wypełnisz specjalny kupon, który jest dostępny w każdym punkcie sprzedaży firmy Bosch i wraz z paragonem potwierdzającym zakup narzędzia, odeślesz go na podany adres. Zgłoszenie można również wysłać korzystając ze strony internetowej www.konkurs-bosch.pl, na której wraz z wypełnionym formularzem, dołączysz kopię paragonu.

  Designerska podstawka McEgg Firmy WMF jest nagrodą gwarantowaną! Akcja promocyjna obejmuje wszystkie punkty sprzedaży na terenie całego kraju. Promocja rozpoczyna się 21 marca i potrwa do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów. Pierwsza wysyłka nagród rozpocznie się przed świętami wielkanocnymi. To również idealny moment by podstawka McEgg zagościła na Twoim stole.

  Wkrętarka IXO to uniwersalne elektronarzędzie przeznaczone do wszystkich prac związanych z wkręcaniem. Może być stosowana do montażu szerokiej gamy urządzeń, od gospodarstwa domowego i komputerów, mebli, po podzespoły samochodowe, itp. W 2003 roku firma jako pierwsza wprowadziła na globalny rynek najmniejszą wkrętarkę w technologii litowo-jonowej. Produkt kierowany jest zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet ze względu na lekką i kompaktową konstrukcję. Teraz wiosenne majsterkowanie nie będzie dla Ciebie uciążliwe.

  Więcej informacji dotyczącej promocji znajdą Państwo na stronie www.konkurs-bosch.pl oraz na www.facebook.com/DokrecFacetowiSrubke.

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 272 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,1 mld euro. Założony w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861-1942) „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki” to dziś wielki koncern reprezentowany przez spółkę Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Organizacja skupia ponadto ośrodki badawczo-rozwojowe i fabryki oraz dysponuje sprawnie funkcjonującą siecią dystrybucyjną. Aby utrzymać wiodącą pozycję technologiczną na rynku, Bosch przeznacza co roku ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową,a w samym tylko 2007 roku przedsiębiorstwo zgłosiło do patentu ponad 3 tys. innowacji. Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG.Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

  Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj