SZTUKA, MODA i SPORT razem w najnowszej kolekcji SWATCH

  image001

  SWATCH prezentuje fantastyczną i wyjątkowo kreatywną kolekcję ART, FASHION & SPORT. Sztuka, Moda i Sport stanowią trzy filary sukcesu szwajcarskiej marki na świecie. Projektanci Swatch z radością odkrywają nowe aspekty tych popularnych tematów w zróżnicowanej i bogatej ofercie zegarków naszej najnowszej kolekcji. Sztuka, Moda i Sport zyskują nowe oblicze w inspirujących dziełach trzech artystów z zupełnie różnych światów.

  Jeremy Scott, to tworzący w Stanach Zjednoczonych projektant, łączący w swoich kreacjach fascynację historią mody z ironiczną wizją lekko groteskowego stylu pop kultury. Jego talent i wrażliwość na awangardową estetykę stylu pop zarówno w Haute-Couture, jak i w modzie ulicy, pozwala Scott’owi wzbudzać nieustanne zainteresowanie swoimi projektami i osiągać sukcesy na wybiegach całego świata. Dla Swatch, Jeremy stworzył trzy spektakularne modele w nowej kolekcji. Nazwaliśmy je wspólnie WINGED SWATCH, LIGHTING FLASH i SWATCH OPULENCE.

  Wkładem niemieckiego artysty Markusa Linnenbrinka w nową kolekcję są dwa modele: WE’REALLGONNADIE (FORRON) i TIMEISNEVERTIMEENOUGH. Obydwa stanowią czytelną deklarację rozpoznawalnego stylu ich twórcy. Linnenbrink konsekwentnie korzysta z nawarstwiających się smug jaskrawych kolorów lub plam kolorowej, syntetycznej żywicy, tworząc śmiałe, przyciągające wzrok projekty.

  Zegarki reprezentujące trzeci z filarów marki SWATCH, to efekt pracy norweskiego snowboardzisty Terje Haakonsena. Terje był ważną postacią w świecie snowboardowego freestyle’u w latach 90 poprzedniego stulecia. Zdobywał wszelkie najważniejsze tytuły: trofeum U.S. Open oraz Mistrzostwo Świata i Europy. Kluczowy członek naszego zespołu  SWATCH PROTEAM przygotował dwa zegarki: RUNE STONE i NORTH SIGNS. Stanowią one idealne dopełnienie kolekcji ART, FASHION & SPORT.

  Prace każdego z artystów tworzą oddzielny zestaw zegarków, a każdy z trzech zestawów będzie dostępny w limitowanej do 777 sztuk edycji, w specjalnym opakowaniu. Zegarki z nowej kolekcji ART, FASHION & SPORT COLLECTION będą sprzedawane także pojedynczo w cenie 210 zł.