BEAUTIFUL STORY RESERVED- kulisy kampanii

  RESERVED foto backstage 12

  Buenos Aires to jedno z największych, najbardziej tętniących życiem miejsc na świecie. Klimat metropolii, imponujące drapacze chmur i ultranowoczesne osiedla tworzą światową atmosferę wielkiej aglomeracji. To właśnie boskie Buenos, RESERVED wybrało jako tło do przedstawienia swojej kolejnej, pięknej historii….

  Autorką zdjęć backstage jest Agata Pospieszyńska, dla której sesja była wyzwaniem ale też niezwykłą przyjemnością „(…) Miałam okazję pracować ze światowej sławy modelką Magdaleną Frąckowiak, pozostawiono mi też dużą swobodę działania.(…) ujęcia backstagu nigdy się nie kończą , zawsze może się zdarzyć coś ciekawego, trzeba zachować czujność to podstawa!”- dodaje Agata.

  Sama Magda Frąckowiak pracę podczas sesji odbiera jako bardzo inspirujące przeżycie. Modelka niczym aktorka, odgrywa różne stany emocjonalne, raz jest dziewczęca , raz bardzo kobieca i sensualna, jest bohaterem sesji tworząc jej treść i opowiadając historię…, piękną historię.

  Magda jest wulkanem energii, jest bardzo profesjonalna ale nie zachowuje się jak gwiazda, ma poczucie humoru. Dokładnie wie czego się od niej oczekuje, ma niesamowitą świadomość własnego ciała (…)” mówi o współpracy z Magdą, Agata Pospieszyńska.

  Zdjęcia backstage do kampanii BEAUTIFUL STORY RESERVED oddają prawdziwy klimat pracy. Ukazują realia pracy modeli, jak i całej ekipy zdjęciowej. Na dobrą sesję zdjęciową składa się „chemia” wszystkich osób na planie, ich otwartość i chęć współpracy. Buenos Aires, miasto tętniące życiem i wielką energią było niezwykłym tłem w portretowaniu pięknej historii według RESERVED, a sam backstage dokumentuje etapy powstawania całości, oddając klimat pracy na planie, w słonecznej Argentynie w środku polskiej zimy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj