,,SPACE FOR WOMEN,, – Najlepsze miejsca stworzone z myślą o Kobietach

  space for women

  8 marca – Dzień Kobiet inspiracją do  stworzenia ,, Space for Women,,

  Drogie Panie przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym macie szanse na zdobycie fantastycznych nagród  i nie tylko. Chcemy abyście podzieliły się swoimi opiniami na temat miejsc  które są dla Was szczególne. Przestrzeń, która według Was jest wyjątkowa , profesjonalna i przede wszystkim zasługuje na miano NAJLEPSZEGO MIEJSCA STWORZONEGO Z MYŚLĄ O KOBIETACH – jak; Blogi i Portale dla kobiet, SPA, Salony Kosmetyczne i Fryzjerskie, Sklepy i Galerie Handlowe, Firmy Usługowe, Instytucje, etc.

  Piszcie które miejsca według Was są godne uwagi i polecenia, miejsca które zaproponowałybyście swoim przyjaciółkom.

  Zasady konkursu :
  Dołącz do Grupy* ,, Space for Women,, i na forum tej grupy dodaj wpis dotyczący idealnego miejsce dla Kobiet i uzasadnij dlaczego właśnie to miejsce Cię urzekło!

  31-go marca wyłonimy pięć laureatek konkursu . Panie, które wpiszą największą liczbę KOBIECYCH MIEJSC otrzymają nagrody. (nie wysyłamy nagród poza granicę Polski)

  Nagrody:

  Nagrody w konkursie ,, Space for Women,, ufundował producent kosmetyków Wella Pro Series. Mamy do rozdania pięć  zestawów kosmetyków do pielęgnacji włosów. Każdy zestaw składa się aż z 8 produktów, więc warto o nie zawalczyć .

  *aby dołączyć do grupy trzeb być zarejestrowanym użytkownikiem – zarejestruj się teraz za darmo!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj