Nowa Wella Pro-Series – kolekcja kosmetyków do pielęgnacji włosów stworzona przez ekspertów.

  Wella pro Series Volume szampon
  Marka Wella od ponad 130 lat kreuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji, farbowania i stylizacji włosów, a dzięki swojej innowacyjności stała się symbolem wizjonerstwa i najwyższej jakości w świecie fryzjerstwa. Dziś Wella wprowadza nowość: kolekcję kosmetyków pielęgnacyjnych Wella Pro Series w atrakcyjnej cenie, zainspirowaną profesjonalnym doświadczeniem marki. Dzięki dostępnym w szerokiej dystrybucji kosmetykom Wella Pro-Series możliwe jest samodzielne osiągnięcie szybkich i widocznych rezultatów w codziennej pielęgnacji włosów.

  Profesjonalne inspiracje

  Marka Wella nieustająco cieszy się silną pozycją na rynku profesjonalnych produktów fryzjerskich, a związani z nią eksperci od lat ustanawiają nowe standardy i kreują światowe trendy we fryzjerstwie. I tak tym, czym w świecie mody są pokazy Haute Couture, w świecie fryzjerstwa jest coroczny światowy konkurs fryzjerski organizowany przez markę Wella, połączony z prezentacją przyszłych trendów, czyli International Trend Vision Award.

  Tym razem, podobnie jak prestiżowe domy mody, które co jakiś czas tworzą kolekcje dostępne dla szerszego grona odbiorców, Wella przedstawia nową kolekcję kosmetyków pielęgnacyjnych Wella Pro Series, zainspirowaną profesjonalnym doświadczeniem marki. Kolekcja Wella Pro Series to wysokiej jakości kosmetyki dostępne w szerokiej dystrybucji w przystępnej cenie. Dzięki nowym kosmetykom od Wella można samodzielnie pielęgnować włosy wydobywając ich prawdziwe piękno, czerpiąc zarazem inspirację z najnowszych profesjonalnych rozwiązań.

  – Warto pamiętać o tym, że podstawą pięknego wyglądu włosów jest ich odpowiednia pielęgnacja. Jeśli nasze włosy nie będą w dobrej kondycji, możemy zapomnieć o ułożeniu wymarzonej fryzury. – podkreśla stylista fryzur Andrzej Matracki, czterokrotny Mistrz Świata we Fryzjerstwie Artystycznym i ambasador marki Wella[1].

  Innowacja od ekspertów

  Wella Pro Series to szampony i odżywki inspirowane profesjonalnym doświadczeniem marki Wella, dostępne w atrakcyjnej cenie. Kolekcja kosmetyków składa się z czterech linii pielęgnacyjnych dostosowanych do różnych potrzeb włosów:

  Linia Wella Pro-Series VOLUME – dla większej objętości włosów. Doskonałe rozwiązanie dla włosów cienkich i delikatnych, które mają tendencję do przylegania do skóry głowy. Kolekcja Wella Pro Series Volume nadaje włosom zauważalnie większą objętość już po pierwszym użyciu.

  Linia Wella Pro-Series REPAIR – aby włosy wyglądały zdrowo. Linia Wella Pro Series Repair pomaga naprawić oznaki zniszczeń włosów, chronić je przed przyszłymi uszkodzeniami, a także zmniejszyć ich łamliwość. Ponadto kosmetykiz tej kolekcji wygładzają włosy, ułatwiają ich rozczesywanie oraz układanie. Włosy stają się mocniejsze (w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych) i bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i suszeniem.

  Linia Wella Pro-Series COLOR – dla pełnego życia koloru włosów farbowanych. Linia Wella Pro Series Color chroni włosy farbowane przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem i stylizacją, pomagając zachować wielowymiarowy, głęboki i wyrazisty kolor.

  Linia Wella Pro-Series SHINE – dla intensywnego blasku włosów. Kolekcja Wella Pro Series Shine pomaga dodać włosom blasku, nadając im wypielęgnowany, zdrowy i atrakcyjny wygląd.

  Wszystkie produkty Wella Pro Series są inspirowane profesjonalnym doświadczeniem marki Wella i pozwalają osiągnąć błyskawiczne i widoczne rezultaty. Ich twórcy zadbali także o to, by były one wyjątkowo przyjemne w użyciu dzięki kremowej konsystencji i delikatnemu kwiatowo-owocowemu zapachowi.

  Dzięki przemyślanym, eleganckim opakowaniom kosmetyków Wella Pro Series, wybór odpowiedniego wariantu jest prosty, wręcz intuicyjny, co z pewnością ucieszy te z pań, które nie lubią spędzać przed sklepową półką zbyt wiele czasu.

  Wella Pro Series – szampony i odżywki inspirowanym profesjonalnym doświadczeniem marki Wella, dostępne w atrakcyjnej cenie.

  Specjalistyczna wiedza w zasięgu ręki

  Wraz z wprowadzeniem nowych linii produktów, Wella uruchamia edukacyjną platformę internetową: Akademię Wella Pro Series. Akademia Wella Pro Series to miejsce, w którym internauci znajdą porady i wskazówki przygotowane przez ekspertów Wella, które można samodzielnie zastosować w codziennej pielęgnacji włosów.

  [1] Złote Medale Mistrzostw Świata Fryzjerstwa Artystycznego (w różnych kategoriach) Hair World 2008 w Chicago i 2010 w Paryżu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj