Ekstremalny Zjazd na Krechę z ekstremalnymi słuchawkami PHILIPS | O’NEILL

  Zjazd Na Kreche red bull

  W najbliższy weekend, 27 lutego br. w Zakopanem odbędzie się jedna z najbardziej ekstremalnych imprez dla fanów sportów zimowych. Podczas finału Red Bull Zjazd na Krechę trzysta osób zmierzy się z trasą po słowackiej części Tatr i  zaprezentuje swoje umiejętności w jeździe na nartach lub desce snowboardowej. Z tej okazji firma Philips, producent linii słuchawek Philips | O’Neill przeznaczonej do ekstremalnych sportów, zaplanowała dla obecnych wyjątkowe nagrody i atrakcje.

  Red Bull Zjazd na Krechę to jedyny w Polsce masowy wyścig narciarsko-snowboardowy. Już 26 lutego 700 śmiałków, którzy zarejestrowali się na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche, spotka się na stoku Polana Szymoszkowa, aby sprawdzić swoje umiejętności. Następnego dnia trzystu z nich, powalczy o tytuł zwycięzcy zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej, najlepszego narciarza, najlepszej narciarki, najlepszego snowboardzisty i najlepszej snowboardzistki.

  Wyjątkowe nagrody dla zwycięzców przygotowała między innymi firma Philips, która ufundowała słuchawki ze swojej najnowszej kolekcji – Philips | O’Neill. Te zaawansowane technologicznie słuchawki dostosowane zostały do wyzwań, jakie niesie ze sobą najbardziej aktywny i dynamiczny styl życia, dzięki czemu sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych momentach.  Modele The Stretch, The Snug i The Specked zostaną także zaprezentowane wszystkim obecnym na zawodach. W specjalnie przygotowanym namiocie O’Neill/Philips będzie można sprawdzić ich wyjątkowe wzornictwo, brzmienie oraz wytrzymałość. Zapraszamy serdecznie!

  RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ:

  ELIMINACJE: POLANA SZYMOSZKOWA – 26 LUTEGO, GODZ. 18.00

  WYŚCIG FINAŁOWY: TATRZAŃŚKA  ŁOMNICA – 27 LUTEGO, GODZ. 8.30

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj