III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów – Motoryzacyjne szaleństwo w MT Polska

  wystawa motocykli 148

  Na fanów motoryzacji w Centrum Targowo–Kongresowym MT Polska czeka wyjątkowe wydarzenie, III edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą czołowych firm z branży motocyklowej, importerów skuterów, quadów, a także akcesoriów motocyklowych. Impreza organizowana przez firmę Motoroni odbędzie się w dniach 4-6 marca, w nowoczesnym centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

  – Już po raz trzeci będziemy gościć w naszym centrum tę niezmiernie popularną i lubianą przez fanów motoryzacji imprezę. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy duża liczba osób, które przez trzy dni przyjechały do naszego obiektu przy Marsa. Centrum MT Polska jest doskonale przygotowane do tego rodzaju wydarzeń, dzięki czemu wystawcy mogą dowolnie aranżować przestrzeń, aby atrakcyjnie prezentować motocykle, skutery czy quady, a zwiedzający mają zapewnione komfortowe warunki do ich oglądania – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

  Wystawa będzie otwarta w piątek, 4 marca, od godz. 10.00 do 12.00 dla prasy, a dla pozostałych zwiedzających w godz. 12.00–20.00 i w weekend, 5-6 marca, od godz. 10.00 do 18.00. Bilety normalne w cenie 25 zł i bilety ulgowe przysługujące dzieciom do lat 10 w cenie 15 zł będą dostępne w kasach centrum MT Polska w trakcie trwania wystawy.

  Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Marsa 56C w Warszawie w którym odbędzie się III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów oddalone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj