GARDENIA – Wiosna we florystyce

  gardenia2010 234mz

  Niecodzienne pokazy aranżacji kwiatowych oraz piękne kompozycje o tematyce wiosennej zaprezentują w ostatni weekend lutego Mistrzowie Polskiej Florystyki. Pokazy Florystyczne odbędą się podczas targów Gardenia w pasażu Pawilonów 7/8 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Pokazy adresowane są do osób zajmujących się zawodowo florystyką oraz do wszystkich miłośników aranżacji kwiatowych. Stanowią niecodzienną okazję do zapoznania się z najnowszymi tendencjami obowiązującymi w świecie. Organizatorem tego wydarzenia są Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddziału Poznańskiego (SITO) oraz Targi Poznańskie.

  Podczas dwóch dni, od 26-27 lutego, swoje umiejętności zaprezentuję najlepsi polscy floryści m.in.: Zygmunt Sieradzan (Warszawa) – Mistrz Polski w Kategorii Seniorów 2010, Tomasz Max Kuczyński (Raków) – Międzynarodowy Mistrz Polski w Kategorii Juniorów 2010, Piotr Salachna (Szczecin) oraz Anna Kłobus (Poznań). W czasie powstawania ciekawych kompozycji będzie można zapoznać się z żywym i bogatym materiałem roślinnym, dużymi umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem specjalistów. Różnorodność kompozycji, nowoczesne i tradycyjne aranżacje, odpowiednio dobrane kwiaty i kolory  z pewnością zaciekawią oraz zainspirują nie jednego widza.

  Pokazom towarzyszyć będzie konkurs dla kwiaciarń o tematyce: bukiet ślubny i biżuteria ślubna oraz wiosenne metamorfozy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj