Galeria Łucznik – bo szycie znów stało się modne

  galeria lucznik m

  Z myślą o wszystkich tych, dla których szycie jest lub dopiero staje się pasją, Łucznik uruchomił platformę www.galerialucznik.pl. Docelowo na stronie, poza funkcją sklepu internetowego, użytkownik znajdzie rozmaite akcesoria, poradniki, wykroje, prenumeraty czasopisma o szyciu i o wiele więcej. Pojawią się też limitowane serie strojów dla dorosłych i dzieci, dodatki do ubiorów czy ozdoby domowe. Krótko mówiąc będzie to unikalna podróż w Świat Szycia, w której przewodnikiem będzie marka Łucznik.

  Galeria Łucznik to odpowiedź legendarnej, polskiej marki maszyn do szycia na wciąż rosnące wśród Polaków zainteresowanie szyciem. Czynność ta dawniej była domeną gospodyń domowych. Dziś z chęcią po maszynę do szycia sięgają ludzie szukając twórczego hobby, które łączy w sobie wartość użytkową i rozrywkową. Moda na szycie wraca, jednak aktualnych źródeł informacji na temat maszyn, akcesoriów, technik szycia, ściegów czy rodzajów tkanin wciąż jest niewiele.

  Projekt Galeria Łucznik to próba stworzenia największej platformy o szyciu, która nie ogranicza się tylko do prezentowania maszyn do szycia, lecz daje użytkownikowi o wiele więcej. Można będzie tu odnaleźć treści poradnikowe, fachową literaturę, modne wykroje, czasopisma o szyciu i modzie a także zakupić stary model Łucznika do własnej kolekcji. Planujemy także uruchomienie galerii dzieł tworzonych na maszynach marki Łucznik. W sprzedaży pojawią się też kursy szycia organizowane w różnych miastach Polski – mówi Remigiusz Chrzanowski, odpowiedzialny za promocję marki Łucznik.

  Wszystko o szyciu

  Galeria Łucznik to miejsce, w którym zarówno początkujący użytkownik maszyny do szycia jak i osoba zawodowo związana z krawiectwem znajdzie coś dla siebie. Już dziś w firmowym sklepie Łucznika można nie wychodząc z domu zaopatrzyć się w nową, profesjonalną maszynę do szycia wraz z zestawem akcesoriów krawieckich i pasmanteryjnych. Szczegółowe opisy akcesoriów zamieszczone w wirtualnej galerii pomogą w doborze najlepszych rozwiązań z oferty marki Łucznik.

  Praktycznych porad, jak profesjonalnie szyć dostarczy nowa książka „Proste i modne szycie”, która jest już dostępna w sprzedaży internetowej.

  Niebawem w galerii pojawią się inne pozycje wydawnicze, kursy krawieckie oraz wykroje, które pomogą początkującym użytkownikom w realizacji pierwszych projektów.

  Ciekawostką dla kolekcjonerów będzie możliwość zakupienia maszyn ze starych serii marki Łucznik, które pamiętają jeszcze inna epokę.

  Wyjątkową propozycją dla fanów modnego stroju i pięknego wnętrza będzie dostęp do limitowanych serii ubrań, akcesoriów i ozdób stworzonych w ramach projektu Szkoła Łucznika. Zaprojektowane przez zaprzyjaźnione studia krawieckie i uczniów szkół projektowania i szycia niepowtarzalne dzieła będzie można zakupić już na wiosnę na stronie www.galerialucznik.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj