MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50% w 2011 r.

  Centrum Targowo Kongresowe MT Polska

  MT Polska, spółka zarządzająca nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie, odnotowała ponad 80% wzrost liczby imprez zorganizowanych w 2010 r. w porównaniu z rokiem 2009. W minionym roku centrum MT Polska odwiedziło ponad 180 tys. osób, które gościły na targach, konferencjach, kongresach, pokazach i eventach. W sumie w centrum MT Polska w 2010 roku obyło się ponad 220 różnego rodzaju wydarzeń, w tym ponad dwadzieścia dużych imprez wystawienniczych. W 2011 roku spółka planuje wzrost o co najmniej 50% w zakresie liczby organizowanych wydarzeń.

  – Centrum MT Polska jest stosunkowo nowym obiektem, gdyż działa od dwóch lat, ale jest coraz bardziej popularny, co potwierdza ogólna liczba imprez organizowanych u nas w minionym roku. Pod tym względem zanotowaliśmy 80 procentowy wzrost w porównaniu do roku 2009. Nowoczesne przestrzenie jakimi dysponujemy wykorzystywane były do różnego rodzaju przedsięwzięć, znalazły się wśród nich m.in. targi, seminaria, kongresy, eventy, kręcone tu były reklamy telewizyjne, a także odbywały się egzaminy. Wiele firm, dzięki sukcesom organizowanych u nas imprez, zdecydowało się z nami współpracować długoterminowo i pojawią się u nas zarówno w roku 2011 jak i w kolejnych latach – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

  W 2010 roku w centrum MT Polska odbyło się ponad 20 imprez targowych wśród nich znalazły się m.in. targi turystyczne Lato i TT Warsaw, targi motocyklowe, targi EuroGastro, targi kosmetyczne, ślubne, targi vendingowe, WorldHotel, ExpoSweet, EuroLab, Infrastruktura, Hubertus Expo, Targi Przedszkolaka, targi rowerowe, sprzętu campingowego i caravaningowego. Zrealizowano także ponad 120 konferencji, seminariów, wykładów i szkoleń oraz blisko 80 eventów, wystaw, konkursów i różnego rodzaju pokazów. W okresie wakacyjnym organizowane były także atrakcje w ramach projektu MT Extreme. Na miejscu przygotowano m.in. tor gokartowy, miejsce do rozgrywki paintballa, samochody buggy, profesjonalny tor dla modeli RC, stoły bilardowe, piłkarzyki, a także tarcze i rzutki do gry w dart.

  – Nasze centrum przyciąga coraz więcej imprez konsumenckich. Ogromnym sukcesem minionego roku były targi motocyklowe organizowane przez Motoroni, targi turystyczne Lato i TT Warsaw, Targi Przedszkolaka, targi rowerowe. Wszystkie te imprezy odbędą się u nas także w tym roku. Będziemy też gościć wiele nowych imprez konsumenckich i branżowych. Kolejnym istotnym trendem w rozwoju naszego centrum jest bardzo duże zainteresowanie organizacją eventów. W okresie świąteczno-karnarwałowym gościliśmy wiele imprez na kilkaset osób organizowanych przez duże polskie firmy z różnych branż i korporacje międzynarodowe. Ważnym wydarzeniem tego roku także o wymiarze ekonomicznym będą współorganizowane przez nas targi oraz sympozjum biznesowe China Expo Poland 2011 – komentuje Bartosz Sosnowski.

  Wśród nowych imprez organizowanych w centrum MT Polska w bieżącym roku znajdą się m.in. targi mieszkaniowe, nowe imprezy motoryzacyjne, targi zoologiczne. Oprócz tego obiekt jest udostępniany na bieżąco dla organizowania zjazdów, kongresów, eventów również o niekonwencjonalnych formułach.

  Centrum Targowo-Kongresowe mieści się przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

  ***

  MT Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów czy spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.

  Firma MT Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c i obecnie jest to podstawowy obszar jej działalności.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj