Turbokolor i Akomplice – Premiera unikalnego modelu czapek New Era Cap

    New Era Cap Turbokolor

    Nowa czapka New Era zaprojektowana przez Turbokolor i Akomplice

    W ostatni weekend stycznia br. odbywa się premiera unikalnej edycji czapki New Era, przygotowanych we współpracy z polską firmą Turbokolor oraz amerykańską firmą Akomplice. Limitowana seria nowego modelu będzie dostępna w sklepie internetowym UrbanFlavours.pl od niedzieli, 30 stycznia br.

    Po długich tygodniach oczekiwań, do UrbanFlavours.pl dotarły świeżutkie czapki New Era, zaprojektowane przez designerów z polskiej firmy Turbokolor. Unikalny projekt nowego full capa, którego autorem jest Paweł Kozłowski – Swanski nawiązuje do potrzeby pokoju i tolerancji. Stąd na froncie czapki złoty wzór inspirowany gołębiem pokoju. Nowy model występuje w jednym wariancie kolorystycznym – czarny, ze złotym haftem na froncie. Jest to wyjątkowa gratka dla każdego fana czapek legendarnej marki New Era.

    Już w premierowy weekend, w sklepie internetowym UrbanFlavours.pl pojawi się limitowana seria najnowszego modelu czapki. Full capy dostępne będą w rozmiarach od 7 do 75/8. Ich cena detaliczna wyniesie 149 zł.