SESJA ZDJĘCIOWA W STUDIO ALABAMA – Gwiazdy kochają Bartka

  ALABAMA sesja zdjęciowa dla marki BARTEK 6

  W sobotę w warszawskim studio fotograficznym Alabama spotkała się grupa znanych osób i duża ekipa fachowców. Grała muzyka, były słodycze i śmiechy – tak powstawała najnowsza sesja zdjęciowa dla marki butów dziecięcych Bartek. Gwiazdami byli: Jan i Mikołaj Kościkiewicz – dzieci znanego muzyka, Marka Kościkiewicza; Mira Majchrzak – córka Olgi Borys oraz Wojtka Majchrzaka i Mija Przebindowska – córka Martyny Kliszewskiej  oraz Kuby.

  Mimo że sesja trwała wiele godzin, mali gwiazdorzy cierpliwie pozowali i przebierali się w nowe stylizacje przygotowane przez Grzegorza Blocha. Dziewczynki dyskutowały ze swoimi mamami nad tym, który z modeli butów zaprojektowanych przez Katarzynę Gałązkę, projektantkę w firmie Bartek, podoba się im najbardziej. Chłopcy trochę broili przebijając nadmuchane balony i strasząc hukiem ekipę, która nie nadążała ich nadmuchiwać. Mali celebryci z pełnym profesjonalizmem znosili robienie make-upu przez Karolinę Roch i pozowanie do coraz to nowych ujęć.

  Dzieci, najpierw nieśmiałe, pod koniec sesji zaskakiwały fotografa własną inwencją w pozowaniu. Dziewczynkom niektóre modele butó1) podobały się tak bardzo, że chciały mieć zdjęcia bez względu na rozmiar butów. Zabawa i radosny nastrój panujący w studio przenosiły się na plan wprost przed aparat fotograficzny. Dziewczynki też zachwycone, że wreszcie dostały zgodę dorosłych na to, by przypudrować nos.

  Buty firmy Bartek znane są dzieciom i rodzicom w Polsce od wielu lat. Jednak firma sukcesywnie zwiększa swoja rozpoznawalność, również poza granicami kraju, dlatego poprzednie sesje zdjęciowe były robione w Paryżu i Nowym Jorku.

  Zdjęcia: Adam Wlazły

  Stylizacja: Grzegorz Bloch

  Make-up: Karolina Roch

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj