Prognoza na przedwiośnie: BĘDZIE MODNIE!

    materiały prasowe HatHat
    Kiedy sezon jesienno-zimowy został już wyprzedany, a na ubrania z kolekcji wiosenno-letnich nadal jest za zimno, jesteśmy jakby zawieszone… co mamy nosić aby wyglądać dobrze i nie marznąć? Przecież nie wyciągniemy z szafy balerinek i lekkich kurtek… Cieńsze okrycie wierzchnie może się jednak znakomicie wpasować w przedwiosenną aurę. Wystarczy, że odpowiednio będą nas grzały inne, może nawet jeszcze zimowe ubrania, takie jak grubszy sweter czy futrzana kamizelka.

    W takim wypadku dobrze będzie postawić na stylowy zestaw – kapelusz i pelerynę. O ile kapelusz świeci triumfy w każdym sezonie, to peleryna powraca jedynie co kilka z nich. Tej zimy polecali ją tacy kreatorzy mody jak Yves Saint Laurent, Stefano Pilati, Ann Demeulemeester, Rosemary Rodriguez, Cerutti, Chloe, J Crew i Wunderkind Joseph Altuzarra, Viktor & Rolf, Jean Paul Gaultier czy Givenchy. Bez wątpienia będzie modna także wiosną, bo aktualnie można je spotkać w ofercie takich sklepów jak ZARA, H&M, TOPSHOP czy TK MAXX.

    W zestawieniu z kapeluszem została zaproponowana między innymi przez Venessę Bruno i Husseina Chalayana.

    W zależności od tego jaki rodzaj kapelusza i peleryny wybierzemy, nasza stylizacja może mieć bardziej sportowy bądź elegancki charakter. My proponujemy wersję klasyczną, z melonikiem Charlie z kolekcji HatHat i peleryną ze stójką. Do takiego zestawu możemy założyć buty, na jakie pozwoli nam pogoda – nawet kalosze.