PODO.PL – Pierwsza w Polsce porównywarka wizualna

  podo front page.png
  Podo.pl to pierwsza w Polsce porównywarka wizualna i największa baza obuwia w kraju. Jest to serwis internetowy, którego główną funkcją jest przeglądanie wszystkich podobnie wyglądających produktów. Graficzne porównanie produktów oraz zaawansowana wyszukiwarka dają unikalną możliwość łatwego i szybkiego znalezienia wszystkich butów o określonym wyglądzie i dokonanie najlepszego wyboru.

  Podo.pl został stworzony z myślą o kobietach, które dokładnie wiedzą, czego potrzebują, ale nie mogą tego znaleźć. Żeby znaleźć swoje wymarzone buty wystarczy zaznaczyć swoje kryteria i po chwili na ekranie pojawią się odpowiadające nam fasony (z odnośnikami do sklepów internetowych.)

  W podo.pl możesz porównywać buty nie tylko ze względu na fason, ale również kształt czubka, kolor, rozmiar wysokość czy nawet kształt obcasa. By znaleźć wymarzone buty możesz także wykorzystać funkcję „podo” czyli podobne, która umożliwia porównanie fasonów przypominających wybrany przez ciebie model. Podo.pl to jedyny w kraju serwis, który daje taką możliwość. Swoją nazwę wziął właśnie od słowa „podobne”.

  Dzięki możliwości przeglądania podobnych produktów możesz podjąć racjonalną decyzję. A jeśli nie masz ochoty na racjonalność możesz po prostu bawić się zakupami. Podo.pl naprawdę wciąga.

  „Naszym celem jest ułatwienie i uprzyjemnienie zakupów w sieci. Wierzymy, że dzięki podo.pl zakupy w Internecie coraz bardziej będą przypominać doświadczenie rzeczywistego wędrowania wśród sklepowych półek” – mówi właściciel i pomysłodawca serwisu.

  Zapraszamy do porównywania 10 000 butów, w przyszłości również odzieży, torebek, pasków i innych elementów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj