Premiera kolekcji ślubnej Kate&Kate podczas warsztatów „Panna Modna”

  KateKate Kolczyki 1
  Partnerem warsztatów „Panna Modna” Agaty Wojtkiewicz została firma Kate&Kate, oferująca ręcznie robioną biżuterię i unikatowe kolekcje światowej sławy designerów. Część warsztatów, poświęcona doborowi biżuterii do wyjątkowej kreacji ślubnej, poprowadzi właścicielka firmy Kate&Kate Katarzyna Rychlewska.

  Warsztaty „Panna Modna” to niecodzienne wydarzenie branży ślubnej i modowej, które już w lutym będzie mieć miejsce w Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Podczas dwugodzinnego spotkania przyszłe panny młode, które dopiero planują ślub i poszukują wymarzonej ślubnej kreacji i skomponowanych z nią dodatków, dowiedzą się wszystkiego co najistotniejsze dla ich idealnego, ślubnego wizerunku. To warsztaty dla wszystkich narzeczonych, poszukujących niebanalnych i prawdziwie kobiecych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu.

  Zanim zdecydowałam się zająć modą ślubną, musiałam zwalczyć w sobie szereg stereotypów. Okazało się, że dzięki oszczędnej stylistyce, niebanalnym fasonom oraz luksusowym materiałom ten segment mody może mieć dużo więcej do zaoferowania niż klasyczna beza. Chciałam podzielić się tą wiedzą z przyszłymi pannami młodymi, które tak jak ja oczekują od mody prostoty, stylu oraz oryginalności. Tak zrodził się pomysł zorganizowania warsztatów” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

  Ważne dodatki do najważniejszej sukni

  Wizerunek panny młodej musi być nie tylko nieskazitelnie piękny, ale też spójny. Do indywidualnej, nieszablonowej sukni ślubnej należy dobrać równie niebanalne, unikatowe dodatki. Dlatego też do współprowadzenia warsztatów „Panna Modna” Agata Wojtkiewicz zaprosiła Katarzynę Rychlewską z Kate&Kate – firmy oferującej wyjątkową, autorską biżuterię światowej sławy designerów, tworzących także kolekcje ślubne.

  Uwielbiam rzeczy oryginalne i pod prąd, których nikt jeszcze nie odkrył. Każda sztuka oferowanej przez nas biżuterii jest unikatowa i ręcznie robiona. Moim celem jest uzupełnianie nieszablonowego wizerunku wyjątkowych kobiet, także panien młodych. Biżuteria Kate&Kate pozwala bowiem zmienić postrzeganie siebie i dodaje odwagi, co jest niejednokrotnie bardzo istotne w tym najważniejszym dniu w życiu każdej kobiety” – informuje Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

  Podczas warsztatów „Panna Modna” zaprezentowane zostaną trzy nowe kolekcje biżuterii ślubnej Kate&Kate, autorstwa Marka Wójcickiego, Dori Csengeri oraz Evelyne Lahola. Ich premiera miała miejsce w Salonie Paryskim w styczniu 2011 roku. W Polsce będzie je można zobaczyć po raz pierwszy właśnie w trakcie warsztatów „Panna Modna”.

  Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Na warsztaty można zgłaszać się mailowo ([email protected]) do 5 lutego 2011 roku.

  Harmonogram warsztatów:

  • 5 lutego 2011 Łódź – ATAK DESIGN, ul. Żeligowskiego 43a
  • 12 lutego 2011 Warszawa – Centrum Cybernetyki, ul. Cybernetyki 2
  • 19 lutego 2011 Poznań – SPOT, ul. Dolna Wilda 87