Ściegi Ręczne & Jaga Hupało Create Space Zapraszają

  sciegijaga hupalo
  Ściegi Beauty Love to wyjątkowe targi zorganizowane tuż przed walentynkami, ale nie tylko dla zakochanych. Przychodząc na Ściegi będziecie mogli zobaczyć najciekawsze projekty z niezależnego rynku modowego, poznacie autorów rzeczy niebanalnych, niezwyczajnych, niecodziennych, i oczywiście kupicie wyjątkowe prezenty dla umiłowanej osoby.

  Ściegi Beauty Love są specjalną odsłoną cyklicznej imprezy Ściegi Ręczne. Tym razem organizowanej wspólnie z Jaga Hupało Create Space, w magicznych wnętrzach starej Fabryki Koronek, przy ulicy Burakowskiej w Warszawie.

  Do udziału w targach zaproszonych zostało 12 projektantów, którzy specjalnie na tę okazję przygotują niezwykłe kolekcje ubrań, dodatków i biżuterii. Powstaje też dedykowana, walentynkowa seria gadżetów do domu. Natomiast Jaga Hupało Create Space podpowie podczas imprezy co modnego będzie w najbliższym sezonie na głowie oraz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje włosy na wiosnę (czekają też specjalne rabaty i niespodzianki z innych zakątków ulicy Burakowskiej).

  Wszystkie ubrania i dodatki w różnych smakach, kolorach, fasonach i wzorach, kształtach i odcieniach, formatach i deseniach będzie można podziwiać, przymierzać, kupować i zamawiać w sobotę, 12 lutego w godzinach 11:00 – 19:00, przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie.

  Ściegi Ręczne & Jaga Hupało Create Space zapraszają na zakupy wszystkich tych, którzy cenią sobie wysmakowane, ładnie podane rzeczy i mają dość plastikowych róż, serc na patyku i pozytywek z „love me tender“.

  PRZYJDŹ, ZOBACZ i MIŁOŚĆ NOŚ po prostu….

  Ściegowi projektanci:

  1. Anna Blauth / Bugenwilla

  2. Piotr Czachor

  3. Małgorzata Fejkiel

  4. Karina Królak

  5. Bartosz Malewicz

  6. Anna Pięta / licoreese.com

  7. Daria Siwiak / Motiv Art

  8. Maldoror

  9. Marta Skuza

  10. MissSpark

  11. Paulina Plizga / Trash Factory

  12. Dekornik.pl

  13. Viola Lee/ Viola Lee Design

  Ściegi Ręczne & Jaga Hupało Create Space zapraszają, 12.02 godz. 11- 19, Ul. Burakowska 5/7 (stara fabryka koronek) Warszawa

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj