Zwycięstwo Digla podczas „Gali Moda&Styl”

  DIGEL Gala Moda i Styl 2

  Podczas XIII edycji „Gali Moda&Styl”, która odbyła się 19 grudnia 2010 w warszawskim hotelu Sheraton tytuł najlepszej firmy w kategorii „odzież dzienna męska” zdobyła marka Digel. 13- tka dla Digla okazała się być szczęśliwa, bo jako zwycięzca otrzymał statuetkę „&” (Enda) i uznanie publiczności.

  Jurorzy, wśród których zasiadało wiele znakomitości, w tym także mężczyźni znani z dobrego stylu (np. dziennikarz Tomasz Kammel, choreograf Agustin Egurrola, projektant Michał Starost i wielu innych) , docenili Digla za niebanalne podejście do mody. Niebanalne, ale trzymające się w ryzach trendów i współczesnego stylu.

  Kolekcja „wiosna/lato 2011” zdecydowanie wyróżniała się brakiem kompleksów, odwagą w używaniu koloru i zdrową dawką nonszalancji, której polscy mężczyźni wciąż jeszcze się uczą. Uwagę przykuwały piękne i przemyślane detale, kontrastowe guziki, łaty, kolorowe chusteczki. I choć na oldskoolowe  kratki i paski potrzeba trochę odwagi, to już subtelne i świeże pastele były dla każdego, nic dziwnego zatem, że prezentujących je modeli pożegnano gromkimi oklaskami.

  Ubiory zostały uzupełnione doskonale pasującym do nich obuwiem Badura, które, podobnie jak i garnitury Digla, już dawno podbiło serca polskich mężczyzn.

  foto: Anna Szopińska / id multimedia

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj