Kochamy buty

  models 21

  Niedawno pisaliśmy w naszym serwisie o ciekawej kolekcji ekologicznych butów Mohop. Buty zaprojektowała Annie Mohaupt. Sandały cechują się niezwykłą uniwersalnością i zostały przez prasę poetycko określone jako „sandały nieskończoności”. Dlaczego?

  Otóż buty składają się z podeszwy i wstążek, które można… dokupować i zmieniać. Dzięki temu codziennie możesz mieć zupełnie inne buty. To idealne rozwiązanie dla większości kobiet, które nie lubią monotonii w modzie i regularnie biegają na zakupy w poszukiwaniu nowych okazów obuwniczych. W komplecie jest na przykład 6 wstążek, do wyboru, do koloru. Super zabawa.

  Kobiety od zawsze kochały kupować buty. Z damskimi szpileczkami wiąże się wiele ciekawostek.
  Ciekawostką jest na przykład fakt, że Maria Antonina miała aż… 500 par!. I to ręcznie robionych. Nic dziwnego,że zatrudniała służącą, której jedynym zadaniem było dbanie o buty. A słyszeliście o tym, że w niektórych krajach buty przynoszą szczęście? Dlatego właśnie zamurowuje się je w nowo wybudowanych domach. Z kolei pewna mistrzyni sztuki cukierniczej Frances Cooley tak kochała szpilki, że… stworzyła z nich czekoladowe przysmaki. Czekoladowa projektantka zaprojektowała również torebki z czekolady.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj