Zachwycaj elastycznie utrwaloną fryzurą do 24 godzin i chroń włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji z nową linią Wellaflex Stylizacja na Gorąco

  Wellaflex Stylizacja na Goraco

  Fantastyczna, elastyczna i naturalnie wyglądająca fryzura mimo wiatru i śniegu za oknem? Teraz to jeszcze łatwiejsze, dzięki nowej linii kosmetyków od Wella – Wellaflex Stylizacja na Gorąco, które nie tylko zapewniają długotrwałe i elastyczne utrwalenie trwające do 24 godzin, ale również pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stosowaniem suszarki, prostownicy czy lokówki.

  Ciepło w służbie piękna

  Która z nas nie zna dobroczynnego wpływu, jaki na nasze zdrowie i samopoczucie ma ciepło? Wystarczy wspomnieć rozgrzewającą kąpiel czy popularny ostatnio masaż ciepłymi kamieniami, który zapewnia nie tylko chwilę relaksu, ale także poprawia elastyczność skóry.

  Niezwykła moc ciepła wykorzystywana jest oczywiście również w dziedzinie stylizacji włosów.
  Po latach dominacji naturalnych loków i delikatnych fal, na światowe wybiegi w wielkim stylu powracają dopracowane, eleganckie fryzury w stylu dawnego Hollywood, wymagające użycia termicznych urządzeń do stylizacji, takich jak suszarki, prostownice czy lokówki. – Dzięki stylizacji na ciepło i użyciu odpowiednich kosmetyków można stworzyć praktycznie każdą fryzurę – mówi Andrzej Matracki, ambasador marki Wella oraz Mistrz Świata we Fryzjerstwie Artystycznym[1] .

  Rzeczywiście – dzięki wykorzystaniu wysokiej temperatury, urządzenia do stylizacji pozwalają na całkowitą zmianę fryzury. Sekret tkwi w specyficznej budowie włókien włosów i powiązaniach między molekułami, z których są one zbudowane. Najsilniejsze są wiązania pomiędzy atomami siarki, które można zmienić jedynie przy zastosowaniu silnych substancji chemicznych, tak jak w przypadku trwałej ondulacji czy chemicznego prostowania włosów. Łatwiej jest zmienić strukturę wiązań wodorowych – wystarczy do tego zastosowanie wody i ciepła. Taka zmiana, choć krótkotrwała, jest zdrowsza dla włosów. – To, że w ogóle możemy zmienić wygląd włosów przy pomocy ciepła wynika z natury wiązań wodorowych pomiędzy molekułami włosa. Ogrzewanie takich wiązań wodorowych może ustawiać je w innych pozycjach na krótki czas. To pomaga stworzyć loki na prostych włosach lub wyprostować włosy kręcone  – mówi dr Rene Rust, naukowy ekspert Wella.

  Wellaflex Stylizacja na Gorąco

  Możliwości, jakie daje ciepło, zainspirowały także specjalistów marki Wella. Z myślą o kobietach, które chcą cieszyć się wymarzoną fryzurą wykreowaną przy pomocy urządzeń do termicznej stylizacji, stworzyli oni kosmetyki Wellaflex Stylizacja na Gorąco. Formuła produktów została opracowana w taki sposób, aby zapewnić długotrwałe i elastyczne utrwalenie fryzury przy maksymalnej ochronie włosów przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. – Produkty z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco zostały zaprojektowane tak, by otaczać każdy włos niewidzialną warstewką polimerów, które z jednej strony zapewniają długotrwałe i elastyczne utrwalenie, a z drugiej strony pomagają chronić włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury – mówi dr Rene Rust, ekspert Wella.

  Jak to możliwe? W przeciwieństwie do tradycyjnych mieszanek polimerów zawartych w produktach do stylizacji, które mogą zmieniać właściwości pod wpływem ciepła (i tym samym negatywnie wpływać na włosy), polimery zastosowane w piance oraz kremie prostującym z linii Wellaflex Stylizacja na Gorąco są odporne na wysoką temperaturę, zapewniając pasmom maksymalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ilość polimerów tworzących na włosie izolacyjną warstewkę, a także właściwości tej mieszanki zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dotarcie do włosa takiego poziomu ciepła, który pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę, lecz nie zniszczy jego struktury. Dzięki nowej linii produktów Wellaflex Stylizacja na Gorąco, każda z nas może cieszyć się elastycznie utrwaloną fryzurą i ochroną włosów przed wysoką temperaturą.

  Produkty Wellaflex Stylizacja na Gorąco:

  • Pianka Wellaflex Stylizacja na Gorąco to uniwersalny kosmetyk do stosowania na mokre włosy, który zapewnia elastyczne utrwalenie do 24 godzin i pomaga chronić włosy przed szkodliwym ciepłem wysokich temperatur.

  Sugerowana maksymalna regularna cena detaliczna – 12,99 zł

  • Krem prostujący włosy Wellaflex Stylizacja na Gorąco został stworzony z myślą
   o niesfornych kosmykach. Krem zapewnia nie tylko długotrwałe i elastyczne utrwalenie do
   24 godzin, ale również pomaga zabezpieczyć włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi zastosowaniem prostownicy czy suszarki.

  Sugerowana maksymalna regularna cena detaliczna – 12,99 zł

  • Lakier Wellaflex Stylizacja na Gorąco zapewnia długotrwałe i elastyczne utrwalenie fryzury do 24 godzin oraz optymalizuje ochronne właściwości polimerów zawartych w piance i kremie prostującym Wellaflex Stylizacja na Gorąco.
   Sugerowana maksymalna regularna cena detaliczna –  12,99 zł

  [1] Mistrzostwa Świata Fryzjerstwa Artystycznego Hair World 2010 w Paryżu.