Jak tam Wasze postanowienia noworoczne?

  ar123251436445345

  Jak tam Sylwester i Wasze postanowienia noworoczne? Wraz z Nowym Rokiem warto oprawić swoje marzenia w silne ramy postanowień. No i oczywiście nie pozwolić aby rozwiał je wiatr i nasze plany rozbiły się o szare mury codzienności.
  Niedawno pisaliśmy w portalu FashionMedia.pl o tym, że marka Yoskine postanowiła ułatwić dotrzymywanie obietnic świątecznych swoim klientkom uruchamiając na swojej stronie wiernaidealom.pl specjalną aplikację, dzięki której można spisać swoje postanowienia w e-mailu i wysłać je do… siebie samej! Co ciekawe postanowienie to ma wrócić do adresatki w przyszłości, by przekonać się, czy zostało zrealizowane. Wszystko po to, aby ułatwić marzycielkom wywiązywanie się ze swoich planów. Bardzo ciekawy plan mobilizacyjny.

  Ciekawostką jest fakt, że prawie co piąta Polka robi postanowienia noworoczne. Jeśli chodzi zaś o marzenia naszych czytelniczek, to właśnie zakończył się konkurs pod nazwą „Sesja Marzeń”. Wkrótce okaże się, która z czytelniczek spełni swoje marzenia o niesamowitej sesji zdjęciowej. Okazuje się, warto marzyć i postanawiać.

  A najlepiej z portalem FashionMedia.pl. Dlaczego? Ponieważ to właśnie na naszych stronach można zaistnieć w mediach i pokazać, wypromować swoje dzieła, np. firmę.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj