Karnawałowe szaleństwo z RESERVED

  Reserved 1371 2
  Reserved

  Na nadchodzący karnawał RESERVED przygotowało specjalną kolekcję, która pozwoli zmienić nasz noworoczny look i być początkiem „nowego..”. Noworoczne stylizacje RESERVED pozwalają na wielką dowolność, różnorodne, niecodzienne i dopracowane w minimalnym szczególe sprawią, że nadchodzący rok będzie nosił się niezwykle modnie.

  RESERVED w swojej sylwestrowej kolekcji nawiązuje do modowej podróży dwudziestego wieku.  Odnajdujemy tu zarówno elementy stylu lat dwudziestych, cekiny, połyskliwe faktury materiałów, ozdoby z siateczki do włosów, aksamitne  męskie marynarki jak i lat 80. ujawnione w błyszczących legginsach i kolorowych dodatkach.

  Króluje „mała czarna” która nadaje ton wieczoru, zarówno w wydaniu satynowym , dopasowanym jak i formie over size. Glam to  mocno zarysowany trend w tej kolekcji zarówno w dodatkach jak i w wydaniu głównym. Błyszczące tkaniny w wieczorowej odsłonie prezentują się elegancko i niezwykle sexy. Oprócz zawsze modnej czerni mocno zarysowaną barwą jest intensywna czerwień i kobalt, najlepiej noszone w krótkich często zwiewnych formach.

  Sylwestrowe must have męskiej stylizacji to aksamitna marynarka łączona z denimowymi spodniami – razem z lakierowanymi czarnymi butami tworzy nobliwy lekko nonszalancki look. W wydaniu mniej formalnym odnajdujemy dobrze skrojone brązowe koszule udekorowane połyskliwym, wąskim czarnym krawatem. W wydaniu prywatkowym dopuszczalne są również  wersje  kolorowej kraty łączonej z dżinsem- ma być zabawnie i barwnie.

  Sylwestrowa noc jako jedyna w roku  musi być szczególna. W tym roku króluje nonszalancki Glam w barwnej odsłonie, radosny i zaskakujący co zwiastuje , że kolejny rok będzie się nosił wyjątkowo modnie.