Młodzi dla NAP

  NAP MODULOR

  W warszawskiej Galerii Farbiarnia trwa wystawa projektów młodych artystów związanych z firmą NAP. Marianna Stuhr prezentuje grafiki z cyklu Manifest obelistyczny, a Marta Niemywska i Dawid Grynasz – sofę MODULOR, w projektowaniu której zastosowano kilka innowacyjnych rozwiązań.

  Anita Czerwińska, założycielka NAP i inicjatorka programu „Młodzi dla NAP“ tak wyjaśnia potrzebę współpracy z młodymi artystami: – Łączenie naszego doświadczenia ze świeżym spojrzeniem na potrzeby rynku to jedna ze ścieżek świadomej drogi rozwoju firmy. Wyobraźnia młodych twórców jest jeszcze nieograniczona schematami myślenia, czego owocem jest tak oryginalna koncepcja jak MODULOR, czyli… zmienny mebel.

  Dzięki zastosowaniu specjalnych połączeń elementy MODULORA można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc, w zależności od indywidualnych potrzeb (zarówno przestrzennych, jak i finansowych), różne meble: od fotela przez sofę i daybed aż po łóżko. W ten sposób MODULOR daje nieograniczone możliwości w tworzeniu naturalnej przestrzeni, zarówno domowej, jak i publicznej. Autorką oprawy graficznej projektu (logotyp, plakat, materiały informacyjne) jest Marianna Stuhr, która jest również odpowiedzialna za identyfikację wizualną NAP od początku istnienia firmy.

  Mebel dostępny będzie w sprzedaży od grudnia w salonach NAP (ul. Malborska 41 – Domoteka, ul. Jagielska 73).

  Ekspozycja trwa do 23 grudnia, wstęp wolny.

  Adres wystawy:

  Galeria Sztuki Farbiarnia na Pięknej, ul. Piękna 28/34, telefon: 22 621 72 35;

  godziny otwarcia Galerii: poniedziałek – piątek: 12 do 20, sobota: 13-15

  NAP

  NAP jest liderem rynku łóżek tapicerowanych z szerokim wyborem materacy oraz niepowtarzalną, oferowaną na wyłączność kolekcją łóżek regulowanych i kontynentalnych. Łóżka, sofy i fotele zapewniają prawdziwy komfort użytkowania i wypoczynku. Meble cenionych na europejskim rynku marek są dostępne w dwóch salonach w Warszawie.

  W ofercie NAP znajdują się również tekstylia użytkowe i dekoracyjne (VANDYCK, SOMMA, ręcznie wytwarzane tkaniny hinduskie). W ramach firmy funkcjonuje pracownia NAP Design, która projektuje i wykonuje meble na zlecenia indywidualne i instytucjonalne.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj