Wgraj swoje zdjęcie i rozpocznij zabawę z makijażem!

  wirtualna metamorfoza dla kazdej kobiety wwwbeautycycle pl
  beautycycle

  Przed nami karnawał – czas radości i zabawy, czas „wielkich wyjść” na bale karnawałowe, parady  i prywatki. Jeśli chcesz spędzić go w dobrym nastroju, musisz pamiętać o tym, jak ważny jest prawidłowo dobrany makijaż. Rozpocznij zabawę z wirtualnym makijażem, wgraj swoje zdjęcie do aplikacji wirtualny makijaż na stronie www.beautycycle.pl , a w ciągu kilku minut dowiesz się, jaki makijaż najlepiej odpowiada Twojemu typowi urody.

  Wirtualna metamorfoza dla każdej kobiety

  Strona internetowa marki beautycycle™ udostępniła swoim użytkowniczkom unikalne rozwiązanie
  w postaci aplikacji wirtualny makijaż. Wprowadzając swoje zdjęcie można dowolnie eksperymentować z kolorami i stylami. Wystarczy kilka kliknięć myszką, by poznać odpowiedni dla siebie kolor podkładu, szminki czy różu. Nie trzeba już umawiać się na wizytę u kosmetyczki lub wizażysty, wskazówki  uzyskane w  studiu kolorystycznym marki beautycycle™ pozwolą na chwile relaksu z kreatywną zabawę paletą kolorów w domowym zaciszu. To świetny sposób, by przed ważnym wyjściem  szybko i bezpiecznie wypróbować różne wersje fryzur oraz makijażu i znaleźć tę najbardziej odpowiednią dla siebie.

  Żywioły natury on-line

  Strona www.beautycycle.pl to doskonały sposób na odkrycie nowych, idealnych  sposobów pielęgnacji skóry i makijażu. Poświęcona jest serii kosmetyków zainspirowanych czterema żywiołami  natury i powstała z myślą o kobietach, które w sposób szczególny cenią naturalne produkty pielęgnacyjne. Przygotowany przez profesjonalistów test, składający się z sześciu pytań, pozwala w ciągu kilku minut odkryć indywidualny system pielęgnacyjny skóry i odpowiednio dobrać kosmetyki do codziennego stosowania.

  Seria beautycycle™ na  portalu Facebook

  Serię kosmetyków beautycycle™ można znaleźć również na międzynarodowym portalu www.facebook.pl. Profil marki beautycycle™ jest aktualizowany na bieżąco i łączy jej wielbicieli na całym świecie!

  Kosmetyki beautycycle™

  Kosmetyki beautycycle™ to kompletny zestaw produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków kolorowych, skierowany głównie do kobiet od 20. do 40. roku życia, które preferują proste rozwiązania kosmetyczne
  i produkty zawierające naturalne składniki. Preparaty pielęgnacyjne beautycycle™ zostały nasycone naturalnymi, skutecznymi składnikami, które współpracują harmonijnie ze skórą, przez co w pełni spełniają jej indywidualne potrzeby. Preparaty pielęgnacyjne marki beautycycle™ uzupełnia linia kosmetyków do makijażu, również zainspirowana siłą żywiołów natury. W skład tej linii wchodzi szeroka paleta mineralnych kosmetyków do makijażu (od pomadek po tusze do rzęs – wszystkie narzędzia niezbędne do wykreowania makijażu), utrzymanych zarówno w odcieniach stonowanych, jak też w bardziej intensywnych. Różnorodność palety kolorów beautycycle™ pozwala podkreślić naturalne piękno każdego typu urody. Wszystkie produkty marki beautycycle™ zostały przetestowane alergologicznie podczas badań dermatologicznych i mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj