SMILE !!!

  SMILE Usmiech na twarzy
  Stylizacja

  Uśmiech na twarzy, kiedy za oknem o 15.00 jest już ciemno? Spróbujmy! Super wygląd poprawia samopoczucie – fashionistki na całym świecie wyszukują modne elementy stroju, aby przełamać złą aurę zimy!

  Aby naprawdę czuć się dobrze we własnej skórze należy odpowiednio wyeksponować swoją sylwetkę. Specjalnie z myślą o kobietach marka Levi’s® stworzyła linię dżinsów Curve ID które idealnie podkreślą kobiece kształty. Sweterki w paski przełamią monochromatyczność stroju, a koszulka z napisem happiness preferred przyciągnie pozytywną energię.

  Najbardziej efektownym elementem  stylizacji jest biżuteria. W bogatej ofercie marki 10 DECO ART można znaleźć prawdziwe arcydzieła designu. Z połączenia pereł, kamieni, jedwabiu, a nawet futra wychodzą naszyjniki i bransoletki o niepowtarzalnym charakterze.

  Przemierzając oblodzone miejskie szlaki warto pomyśleć o odpowiednich butach. Ciepłe, wygodne i modne? Oczywiście! VAGABOND! Super modny look dzięki koturnom – to lubimy najbardziej w tym sezonie! Czarna skóra i oryginalne klamerki – uśmiechnij się! wyglądasz super!

  Z szafą pełną szałowych ciuchów nie grozi Ci zimowa depresja!

  Autorka tekstu: Zuzanna Grabiak