Nowatorski, wyjątkowy concept store – Klub Castemi – już otwarty!

    Klub CASTEMI
    Klub CASTEMI

    W ofercie Klubu Castemi znajdują się ubrania, buty i dodatki znanych i cenionych w Polsce włoskich marek, a także tych zupełnie niedostępnych na naszym rynku. Szeroki asortyment powinien zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Włoski rodowód produktów daje gwarancję najwyższej jakości, ceny natomiast mogą śmiało konkurować z ofertą salonów odzieżowych w centrach handlowych. Tajemnica okazyjnych cen tkwi w formule klubu, która zasadza się na koncepcji sprzedaży towarów pochodzących z barterów dokonywanych na terenie Włoch. To dzięki temu Klub Castemi ma do zaoferowania tak atrakcyjny cenowo i różnorodny asortyment. Jest to przedsięwzięcie pionierskie na rynku polskim, przeszczepione z Włoch i Hiszpanii, gdzie taka forma sprzedaży jest niezwykle popularna i lubiana.

    Smakosze i znawcy kuchni włoskiej mogą również zaopatrzyć się w Klubie w delikatesowe produkty spożywcze, będące chlubą bogatej tradycji regionalnej Włoch. Makaronów firmy Antico Pastificio Morelli, czy kawy Giuseppe Molinari nie znajdziemy na półkach supermarketów, gdyż są one importowane bezpośrednio od producenta. Warto poznać jedyny w swoim rodzaju smak makaronu  bio, wyrabianego rzemieślniczą metodą, wzbogacony nutą bazylii i czosnku, trufli, ostrej papryczki, łososia, czy szafranu. A w mroźny, zimowy dzień wpaść na gorącą czekoladę i degustację kawy: do wyboru irish cream, orzech, czekolada, a nawet żeń-szeń.

    Aby zostać członkiem Klubu Castemi, wystarczy złożyć wniosek o wydanie karty bezpośrednio na miejscu. Karta personalizowana jest od ręki i nie wymaga żadnych opłat.