Styliści Wella najlepsi na świecie

   Styliści Wella najlepsi na świecie
  Hair World Paris 2010

  Polacy odnieśli spektakularny sukces na Hair World Paris 2010, czyli Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego. Podczas odbywających się w stolicy Francji zawodów, polscy styliści udowodnili swój kunszt, plasując się na pierwszym miejscu w klasyfikacji drużynowej. Bezkonkurencyjnie najlepszym fryzjerem męskich zawodów ponownie okazał się Andrzej Matracki.

  W tegorocznych Mistrzostwach, które są prawdziwym świętem stylistów z całego świata, wzięło udział ponad 800 zawodników, sędziów oraz modeli, reprezentujących 59 krajów. Polska ekipa okazała się najlepsza w klasyfikacji drużynowej w stylizacji męskiej i tym samym potwierdziła swoje wysokiej klasy umiejętności. W czasie dwóch dni paryskiej imprezy zawodnicy startowali w 36 konkurencjach. Najlepszym światowym stylistą fryzur został Andrzej Matracki, ambasador marki Wella, który, broniąc swojego tytułu, zdobył dwa złote medale. Międzynarodowe jury doceniło jego kunszt, zarówno w tworzeniu fryzur kreatywnych, jak i w strzyżeniu klasycznym.

  W tym roku Mistrzostwa Świata połączone były z Hair World Paris 2010, jednymi z największych targów fryzjersko – kosmetycznych. W ich trakcie odbył się szereg pokazów mody fryzjerskiej oraz warsztatów szkoleniowych. Impreza zwyczajowo organizowana jest przez Mundial Coiffure Beaute Paris (MCB), a jej tegoroczna edycja odbyła się w paryskim Palace de la Porte Versailles w dniach 7-9 listopada 2010 r. Według organizatorów, Mistrzostwa odwiedziło blisko 65 000 widzów – tym samym tegoroczna edycja stała się największą w historii.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here