Mini recital Lee Leet w Cafe Bristol – Kawiarnia w hotelu Le Meridien Bristol zaprasza na przedświąteczny koncert Lee Leet

  cafe bristol
  Cafe Bristol

  W sobotę 18 grudnia o godz. 18:30 w Cafe Bristol odbędzie się wyjątkowy akustyczny recital Lee Leet.

  Lee Leet to młoda, niezależna  polska wokalistka, autorka tekstów i muzyki, aranżer, producent i wydawca swojego materiału.

  „Rebel” to tytuł drugiego w jej karierze albumu, którego premierę właśnie ogłosiła. W czasie występu w Cafe Bristol artystka wykonana utwory z tego, jak również z poprzedniego albumu zatytułowanego „State of Emergency”. Wszystkie bardzo melodyjne utwory, zaśpiewane charakterystycznym głosem Lee Leet, zapadają  w pamięć, a niektórzy nawet twierdzą, że uzależniają. Z pewnością warto wysłuchać tego koncertu, szczególnie w czasie przedświątecznego pośpiechu dać sobie w prezencie chwilę zapomnienia, coś dla ducha.

  Wstęp jest wolny, a każdy gość zostanie poczęstowany grzanym winem.

  Hotel Le Meridien Bristol należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza również hotelami Sheraton Warsaw, Sheraton Poznań, Sheraton Kraków, Sheraton Sopot Conference Center & Spa i The Westin Warsaw. Starwood Hotels & Resorts łącznie oferuje ponad 1500 pokoi i zatrudnia ponad 1100 osób.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj