Beautycycle™ -Tusz do rzęs nadający objętości – Wspaniały wachlarz rzęs

  Colour Model
  Beautycycle

  Tusz do rzęs nadający objętości marki beautycycle™ sprawia, że rzęsy są bardziej gęste i ciemniejsze, przez co oczy wydają się większe a spojrzenie jaśniejsze.

  Tusz do rzęs nadający objętości jest uzupełnieniem kolorowej serii kosmetyków beautycycle™, która została zainspirowana siłą żywiołów natury.

  W skład serii wchodzi szeroka paleta mineralnych kosmetyków do makijażu, utrzymanych zarówno w odcieniach stonowanych, jak też w bardziej intensywnych. Różnorodność palety kolorów serii pozwala podkreślić naturalne piękno każdego typu urody.

  Wszystkie produkty marki beautycycle™ zostały przetestowane alergologicznie podczas badań dermatologicznych i mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze.

  Właściwości:

  • Technologia oparta na kulistych cząsteczkach tworzy efekt „gromadzenia” tuszu, nadając rzęsom objętości z każdą kolejną warstwą, a stożkowa szczoteczka umożliwia równe pokrycie, rozczesanie i podkreślenie wszystkich włosków bez ich sklejania
  • Tusz posiada łatwo zmywalną formułę, która jest jednak odporna na rozmazywanie. Tusz nie kruszy się, dlatego też może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe

  Sposób użycia:

  – Szczoteczkę tuszu umieść w pozycji poziomej w stosunku do podstawy górnej linii rzęs

  – Ruchem w górę rozprowadź tusz od nasady do końcówek rzęs

  – Pamiętaj, aby równo pokryć wszystkie rzęsy (na zewnątrz, wewnątrz
  i w środkowej części)

  – Dolne rzęsy pomaluj ruchem szczoteczki skierowanym w dół

  – W celu uzyskania mocniejszego efektu pomaluj rzęsy dwukrotnie

  Wielkość: 7g

  Cena: 49 zł.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj