Reebok Ree Funk Starcrest – funky na niepogodę!

  Ree Funk Starcrest J19737
  Reebok Always Classic

  Widok za oknem zniechęca cię do wychodzenia z domu? Nie daj się zimie! Załóż buty z kolekcji Reebok Always Classic, wyjdź na ulice i poczuj rytm funky przepływający przez twoje ciało od stóp… do głów!

  Energia to twoje drugie imię? Kiedy czujesz jej przypływ, wychodzisz na miasto i zaczynasz radośnie tańczyć? Jeśli najlepszą formą ekspresji jest dla ciebie breakdance, a po upadku zamiast gwiazd widzisz krążące wokół twojej głowy gwiazdki Starcrest, z pewnością pokochasz buty z kultowej kolekcji Reebok Always Classic!

  Logo Starcrest wtłoczone w skórę buta  to znak, który rozpoznają wszyscy adepci szalonej sztuki ulicznego tańca. Ku ich uciesze kultowe modele, dzięki wyraźnym inspiracjom muzyką funky zyskały nowy wymiar.

  Designerska wersja butów w ciepłych oraz klasycznych barwach zadowoli estetki i poszukiwaczki najmodniejszych rozwiązań. Niepowtarzalne połączenie koloru miedzianego i brązowego z oryginalną fakturą gwiazdek Starcrest wyróżnia buty Ree Funk Starcrest spośród dostępnych na rynku trampków. Do twojej dyspozycji pozostają także modele biały i czarny, obydwa ozdobione logo Starcrest na języku. Wszystkie modele sięgają powyżej kostki, a ich klasyczne sylwetki i kolory stanowią gwarancję mody i dobrego feelingu.

  Zainspiruj się tancerzami, którzy w modelach Reebok Ree Funk Starcrest wystąpili w listopadowych tanecznych imprezach w Warszawie: Reebok Dancehall Cash oraz Reebok Tricky LA.

  Bądź oryginalna wybierając klasykę z Reebok Classics. Zdecyduj się na funky image w Ree Funk Starcrest.