Sexy Christmas Party w Tally Weijl

  Sexy Christmas Party w Tally Weijl 11
  Sexy Christmas Party w Tally Weijl

  3.12.2010 r od 12 w południe w największym w Warszawie salonie marki Tally Weijl w Galerii Mokotów ruszyła wielka impreza „Sexy Christmas Party”. Mnóstwo trendowych ubrań, nowych stylizacyjnych propozycji i cała masa świetnej zabawy- całodzienne atrakcje zbliżyły do marki jej wierne klientki, a także pozwoliły zdobyć całkiem spore grono nowych. Wszyscy razem bawili się przy gorących przebojach serwowanych przez DJ’a na żywo, brali udział w warsztatach prowadzonych przez stylistę Piotra Sałatę i w konkursach na najciekawsze stylizacje.

  Już od pierwszych minut nie brakowało zainteresowanych. DJ zachęcał do zabawy, ekspedientki salonu do zakupów w super promocyjnych cenach, a Klientki korzystając z atrakcji, czekały na warsztaty Piotra Sałaty- stylisty znanego m.in. z programu telewizyjnego „Jak dobrze wyglądać nago”. Goście z zainteresowaniem słuchali porad stylisty i żywo uczestniczyli w dyskusjach o modzie. Zainspirowani propozycjami Piotrka rewelacyjnie sprawdzili się podczas konkursów na najciekawszą stylizację. Cała ekipa Tally Weijl z Piotrem Sałatą na czele była pod ogromnym wrażeniem kreatywności, jaką popisały się uczestniczki.

  Wybranie finalistek było nie lada wyzwaniem, ale laur najbardziej modowych dziewczyn Tally Weijl powędrował do Honoraty, która zaproponowała nam swój oryginalny pomysł na zimowy outfit oraz do Ali, która zestawiła super imprezową stylizację. Laureatki w nagrodę za swoje pomysły otrzymały w prezencie całe zestawy ubrań, które wybrały do stworzenia stylizacji. Pozostałe dziewczyny marka nagrodziła upominkami w postaci  markowych gadżetów Tally Weijl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj