Nowy adidas Concept Store w Warszawie

  salon adidas 6
  adidas Concept Store

  Na zakupowej mapie Warszawy pojawił się nowy, warty odwiedzenia Concept Store pod szyldem marki adidas. Na pierwszym piętrze Galerii Mokotów otwarto salon, oferujący największy wybór produktów adidas, zarówno z linii sportowych, jak i modowych (adidas Originals). Otwarciu, towarzyszyło wiele atrakcji m.in. spotkanie z piłkarzami Legii Warszawa, oraz możliwość wkroczenia do świata street artu – uliczni artyści na żywo tworzyli unikatowy wzór na T-shirtachi butach adidas Originals.

  Nowo otwarty adidas Concept Store w Galerii Mokotów to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów tej marki w Polsce. Tym co nakręca markę adidas jest sport. Dlatego miłośnicy sportowego looku będą mogli wybierać z szerokiej oferty produktów adidas Performance idealnej do uprawiania ich ukochanej dyscypliny jak piłka nożna, bieganie i wiele innych. W warszawskim adidas Concept Store nie zabraknie też kolekcji stworzonej dla piłkarskiego klubu Legia Warszawa.  Z okazji otwarcia, Ariel Borysiuk i Maciej Iwański spotkali się nowym salonie marki z wiernymi kibicami. Piłkarze stołecznej drużyny podpisywali koszulki, rozdawali autografy. Poświęcili swój czas każdemu wiernemu kibicowi. Tego dnia fani mogli także liczyć na pamiątkowe zdjęcie.

  Marka nie zapomniała także o wielbicielach Urban Fashion Style. Spora cześć salonu została poświęcona kolekcjom adidas Originals. Miejski, oryginalny styl i uliczna moda, tak bardzo popularne w światowych trendach, wkraczają na polskie ulice. To właśnie w części adidas Originals można było poczuć i zobaczyć, na czym polega street fashion&culture. O wspomniane „fashion” zadbali projektanci marki, a o „culture” artyści reprezentujący streetart. Na specjalne życzenie na butach lub t-shirtach, tworzono niepowtarzalne wzory, żeby nikt inny nie mógł ich podrobić.

  adidas Concept Store znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Mokotów (ul. Wołowska 12, Warszawa). Otwarty jest codziennie od godziny 10.00 do 22.00 (niedziela 10.00-21.00).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj