PLAYBOY GRUDZIEŃ 2010 – Polski PLAYBOY staje się pełnoletni! W grudniu polska edycja PLAYBOYA świętuje 18-lecie.

  playboy 12 2010 18 lat

  Z tej okazji ukażą się specjalny jubileuszowy numer, a nawet dwa numery różniące się nie tylko okładkami, ale i sesjami!

  1. Specjalnie na 18-lecie PLAYBOY zaprosił do współpracy cenionych polskich aktorów i umożliwił im spełnienie męskich fantazji. Jan Nowicki, Andrzej Grabowski i Wojciech Pszoniak – jako uznani mistrzowie – oraz Wojtek Mecwaldowski, Bartłomiej Topa i Mateusz Damięcki – jako przedstawiciele młodszego pokolenia – stanęli za aparatami i według własnych pomysłów zrobili zdjęcia do erotycznych sesji z modelkami PLAYBOYA.
  Efekt ich pracy to 6 sesji zdjęciowych z trzema PLAYMATES (Ela Korczowska, Iwona Staroszczyk i Agnieszka Szczepaniak), podzielone na dwa numery PLAYBOYA. W jednym, przedstawiamy erotykę według DOJRZAŁYCH mężczyzn. Na okładce występują Jan Nowicki, Andrzej Grabowski i Wojciech Pszoniak, a wewnątrz są sesje ich autorstwa. W drugim numerze łamy oddajemy MŁODYM – Wojtek Mecwaldowski, Bartłomiej Topa i Mateusz Damięcki na okładce zapowiadają swoje dzieła.

  2. Z kim Polacy chcą iść do łóżka? Z kim do ślubu, a z kim chcieliby pogadać?
  Wielki sondaż PLAYBOYA. Stworzyliśmy listę 100 aktorek, piosenkarek, dziennikarek i celebrytek (i drugą podobną z mężczyznami) i zapytaliśmy pół tysiąca Polaków i drugie pół tysiąca Polek z kim mieliby do pogadania, z kim chcieliby spędzić noc, a z kim całe życie. Wyniki są naprawdę interesujące!
  Do łóżka:
  1. Anna Przybylska
  2. Doda
  3. Anna Mucha
  1. Artur Żmijewski
  2. Maciej Zakościelny
  3. Paweł Deląg

  Do ślubu:
  1. Anna Przybylska
  2. Marta Żmuda-Trzebiatowska
  3. Kasia Cichopek
  1. Artur Żmijewski
  2. Paweł Małaszyński
  3. Paweł Deląg

  Pogadać:
  1. Anna Mucha
  2. Grażyna Torbicka
  3. Małgorzata Foremniak
  1. Artur Żmijewski
  2. Kamil Durczok
  3. Bogusław Linda

  Pełne listy (po 30 nazwisk + rozbicie głosów ze względów na wiek, wyskztałcenie, itp.) w PLAYBOYU!
  3. PLAYMATES 18-lecia
  18 lat polskiego PLAYBOYA to 216 słynnych rozkładówek z PLAYMATES. Jesteście ciekawi, ile wśród nich było Polek? Z jakiego miasta najwięcej dziewczyn trafiło na rozkładówki? Która miała największy biust? Czy więcej było blondynek, czy brunetek? A może ciekawsze byłoby jakie są średnie wymiary ponad 200 PLAYMATES i czy bardzo odbiegają od słynnego 90/60/90? Nas bardzo to intrygowało. Sprawdziliśmy i w grudniu wyrazem z nami będziecie mogli wziąć
  PLAYMATES pod lupę!
  Możemy wam zdradzić, że najmłodsze playmates pochodzą z Bydgoszczy. A średnie wymiary playmates w polskiej edycji PLAYBOYA to
  88,5 cm w biuście
  60,5 w talii
  88 cm w biodrach
  170,5 cm wzrostu
  52,5 kg wagi
  23,5 roku – wiek

  4.Męski komiks
  Scenariusz – Jakub Żulczyk, najbardziej utalentowany pisarz młodego pokolenia, Rysunki – Przemysław „Trust” Truściński, obecnie najbardziej rozchwytywany rysownik komiksów. Mocne nazwiska i mocna rzecz.
  5. Rozmowa z Cezarym Pazurą
  Aktor, którego przedstawiać nie trzeba. Teraz także będzie znany jako reżyser. Wkrótce na ekrany wchodzi jego „Weekend”. Jak zwykle w PLAYBOYU rozmowa nie tylko o filmie.
  6.Tomasz Gollob
  Kilka lat temu żużlowiec miał już kończyć karierę. Nie zrobił tego. Na szczęście, bo w tym roku zdobył upragnione mistrzostwo świata, przypieczętowując swą pozycję najlepszego polskiego zawodnika czarnego sportu. Zobaczcie co mistrz opowiada PLAYBOYOWI.
  7. Pictorial Marco Glaviano
  Fotograf najsłynniejszych modelek. W ze styczniowym PLAYBOYEM ukaże się kalendarz z jego zdjęciami. Aby nie kupować kota w worku, w grudniu pokazujemy inne jego zdjęcia. Wysmakowana erotyka najwyższych lotów.
  8. Radosław Majdan jako model
  Sesja ze znanym (byłym) bramkarzem w eleganckich wyjściowych strojach. Szyk.
  9. Maharadżowie
  Fanaberie i luksusy w Indiach, ale też obraz arystokracji pozbawionej przywilejów.
  10. Profil Lou Reeda
  Legendarny zły chłopiec rockandrolla

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj