Andrzejkowe panny sny – kobiece spotkania i rozmowy o miłości, ślubie, pięknie i czarowaniu mężczyzn

  serce Swarovski
  Swarovski

  Andrzejki, to okazja nie tylko do wróżb, ale przede wszystkim do spotkań w kobiecym gronie, wspierania się nawzajem, szukania swojej drogi w miłości i we wzmacnianiu kobiecej natury, piękna. Jest to doskonały pretekst do rozmów o pielęgnacji i dodatkach, które zaczarują mężczyzn. W internecie znajdziecie sklepy, takie jak Wimet Bijoux Store, które podpowiadają kobietom, jakie prezenty uczynią je pięknymi. Może warto, abyście już dziś zadzwoniły i zaaranżowały takie andrzejkowe spotkanie? Ten dzień już za chwilę!

  Pewnie dawno nie miałyście tak świetnej okazji do spotkania jak teraz. Andrzejki to idealny pretekst do spotkania. Uczyńcie ten wieczór bardzo kobiecym. Najpierw wybierzcie miejsce, zdecydujcie gdzie najlepiej będziecie się czuły: czy w domu, czy na mieście w klubie albo kawiarni? Jeśli macie ochotę, pójdziecie razem do wróżki lub po prostu powróżcie sobie nawzajem, lejąc wosk w domowym zaciszu. A pytania same się narodzą. Na pewno będziecie mówić o miłości, uczuciach, randkach, swoich pragnieniach i lękach. Lista tematów może być bardzo szeroka, ale nie zapomnijcie o kilku najważniejszych.

  Temat numer jeden – miłość i wróżby

  W nocy z 29-ego na 30-ego listopada przypada wigilia świętego Andrzeja, która jest okazją do spotkań, zabaw i wróżb. Noc dedykowana jest kobietom, które szukają swojego partnera życiowego. Mają one okazję zajrzeć w przyszłość, wyczarować ją z wosku i cienia, przebić papierowe serce z imionami potencjalnego przyszłego wybranka, albo przez inną zabawą dojść do takiego odkrycia. Kiedyś wróżby andrzejkowe były przeznaczone dla niezamężnych kobiet i początkowo odbywały się w odosobnieniu. Dziś to świetna okazja do spotkania ze znajomymi, prawdziwego kobiecego wieczoru z ważnymi dla płci pięknej tematami. Miłość – będzie przewodnikiem po tym czasie. Może być ona dla nas czymś innym, możemy jej inaczej potrzebować, ale wszystkie podobnie się czujemy, gdy przychodzi. Porozmawiajcie o tym pięknym uczuciu i Waszych pragnieniach. Takie spotkanie, może pomóc Wam odkryć swoją drogę do szczęścia w miłości. Przygotujcie także listę pomysłów na wróżby i nie zapomnijcie o tej najważniejszej – laniu wosku. Będzie to dla Was oczyszczające i napełniające nadzieją.

  Kolejny temat – ślub

  Kobiece pisma i spece od marketingu mogliby nazwać Andrzejki: „Świętem Współczesnych Singielek”, jednak zapewne nie tylko one zjawią się na Waszych wróżbach. Te, które marzą lub już nawet planują swój ślub, będą miały okazję poszukać wiarygodnych informacji, bo w końcu, kto jeśli nie przyjaciółki, potrafi doradzić najlepiej? Nie ma to jak sprawdzone źródła i cenne, szczere porady. O białej sukni możecie marzyć na głos. Wiecie jak chciałybyście, aby wyglądał ten dzień? Wyobraźcie go sobie, opiszcie ze szczegółami, a może zadziała to jak zaklęcie andrzejkowe?! Mówcie o prezentach, o miejscu, w którym chciałybyście wziąć ślub. Projektujcie ten moment z każdym detalem. Podarujcie sobie prezent, w którym zapisane jest miejsce dla tej drugiej osoby. Świetnie sprawdzi się tu brelok na dwa zdjęcia od Wimet Bijoux.

  Pielęgnacja i piękno – odnalezione w andrzejkowej wróżbie

  Wszystkie chcecie być piękne. Każda z Was ma na to swoje własne zaklęcia. Podzielcie się swoimi doświadczeniami i wymyślcie wróżbę z darów natury. Może zaprezentujecie sobie nawzajem najlepsze przepisy na maseczki? Powróćcie do dzieciństwa i pierwszych wróżb andrzejkowych. Przynieście swoją biżuterię i zobaczcie jak wyglądacie w czymś od koleżanki. Może to jest właśnie to, czego potrzebujecie, co będzie wróżbą spełniającą się na Was? Dajcie sobie mały prezent na szczęście w miłości i spełnienie. Pomysłów jest wiele – może to być pierścionek z cyrkoniami, amulet czy bransoletka z koralowcem, charms od Wiemt Bijoux. Może już prezent na przyszły ślub – taki symboliczny?

  Zobaczcie, co w sieci można kupić, jakie są strony na ten temat. Wimet Bijoux Store, to przykład sklepu, w którym znajdziecie pomysły na wiele prezentów, biżuterię dla pań i panów, czy produkty na szczególne okazje takie jak śluby. Otwórzcie się na spotkanie z innymi kobietami i rozwińcie Wasze życie towarzyskie – a reszta spełni się jak najlepsza wróżba andrzejkowa.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj