Stylista w Camel Active

  Zaproszenie Weekend ze stylistą CH Bonarka
  camel active

  W najbliższy weekend w salonach camel active w krakowskiej Bonarce i kieleckim Pasażu Zielonym w Hotelu Łysogóry klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad stylisty i zakupów z 20 proc. rabatem.

  Porady stylisty będą prowadzone w salonie camel active w centrum handlowym Bonarka w Krakowie od soboty do niedzieli (27-28.11.2010). Natomiast klienci salonu, który znajduje się w Pasażu Zielonym w  Hotelu Łysogóry w Kielcach, będą mogli skorzystać z porad w piątek i sobotę (26-27.11.2010). Stylista będzie pomagał mężczyznom we właściwym doborze odzieży do sylwetki, jak i w odpowiednim skompletowaniu różnych części garderoby. Przeprowadzi też profesjonalną diagnozę ich typu kolorystycznego, by wiedzieli w jakich kolorach im do twarzy, a z jakich barw garderoby powinni zrezygnować. Klienci będą mogli także skorzystać z zakupów z 20 proc. rabatem.

  Marka camel active jest adresowana do aktywnych mężczyzn, o wyższym od średniego statusie, którzy w odzieży, obuwiu i dodatkach tej marki cenią wygodę, funkcjonalność i wysoką jakość wykonania, które gwarantują im świetny wygląd i samopoczucie.

  Wiecej informacji o marce na www.le-mac.com.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj