Narty dla kobiet z ekologicznym włóknem lnianym.

  Rossignol ATTRAXION 2010 11 3
  Rossignol ATTRAXION

  Linia jest zaprojektowana i wykonana zgodnie ze ścisłymi zasadami ochrony środowiska. Do jej produkcji użyte zostały włókna lniane, do uprawy których zużywa się mniej wody. Ślizgi wykonano z materiałów z recyklingu. Użyto także mniejszej ilości farby…  to wszystko jest potwierdzeniem zaangażowania Rossignola w ekologię i ciągły rozwój.

  Z boku w ramkach:

  • Użycie materiałów naturalnych

  10% naturalne włókna lniane

  Topolowy rdzeń z odnawialnego lasu.

  • Mniejsze zużycie materiału

  O 50% zmieszone zużycie farby

  • Zastosowanie materiałów z recyklingu

  Ślizgi zawierają 20% materiału pochodzącego z recyklingu

  • Wspieranie lokalnej produkcji

  Len wyprodukowany we Francji

  Drewno pochodzi z Francji, gdzie wyprodukowana jest narta

  • Nowoczesne zarządzanie produkcją

  Produkty wyprodukowane zgodnie z normą ISO 9001

  `              Środek nad włóknem

  Aby ZAPROJEKTOWAĆ NARTĘ PRZYJAZNĄ ŚRODOWISKU, Rossignol wdrożył program ECHO  FOR LIFE oparty na 5 ekologicznych założeniach

  Attraxion 8 ECHO

  Osiągi powstają naturalnie

  Połączenie włókien lnianych z drewnianym rdzeniem czyni z Echo reaktywną, dobrze trzymającą krawędź nartę, która jest niesamowicie płynna. Idealna dla zaawansowanych narciarzy. Włókno lniane pełni kluczową rolę w niesamowicie łagodnym zachowywaniu się narty jak i w jej wyglądzie. Prześwitujące przez przezroczystą powłokę włókno, jest piękną alternatywą do malowanej grafiki.

  Dzięki kobiecej specyfikacji FIT (Feminine Intuitive Technology) wprowadzonej we wszystkich nartach dla kobiet, Attraxion oferuje idealną pozycję na nartach, dostosowaną do kobiecego ciała. Jest to możliwe dzięki idealnemu rozłożeniu nacisku pomiędzy czubkiem a pietą narty, co pomaga w inicjacji skrętu.

  Dzięki tym zaletom, eko- maniacy dostali nartę, która także świetnie jeździ.

  Attraxion 3 ECHO

  Nowość w rodzinie ekologicznych nart

  Młodsza siostra Attraxion 8 Echo, posiada wszystkie jej techniczne i ekologiczne cechy, ale z zauważalnie innym talkowaniem na potrzeby od dobrych do średniozaawansowanych narciarzy, czyniąc ją bardziej wybaczającą i wszechstronną. Łatwa i bardzo gładko jeżdżąca narta. Jej zachowanie jest doskonałe.

  Electra Sensor3

  Precyzja i komfort w jednym

  Electra Sensor3 80 to wygodny but dla wymagających narciarzy.

  Zaadoptowany do kształtu kobiecej łydki, górna część buta jest niższa oraz szerzej się otwiera, a wkładka zapewnia dobre trzymanie dzięki specjalnym wzmocnieniom na kostce i z przodu stopy.  Wewnętrzna szerokość 100 mm i technologią Sensor3 (zapewniająca bezpośredni kontakt między wkładką, a skorupą buta) pozwalają by Electra Sensor3 optymalnie przekazywały energię na nartę i ukazały naturalny potencjał narciarza.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj