Informacje o grupie Rossignol

  Logo Rossignol fm
  Rossignol

  O grupie Rossignol: Grupa Rossignol prowadzona prze Bruno Cerceley, projektuje, produkuje oraz sprzedaje gamę sprzętu oraz wyposażenia sportów zimowych. Nowa siedziba Grupy mieszcząca się w pod Grenoble, w samym sercu Alp francuskich, skupia w sobie portfolio silnych, komplementarnych marek do których zalicza się: Rossignol, Dynastar, Lange, Look, Risport oraz Kerma. Różnorodne marki stworzyły własną tożsamość, zainspirowaną światem gór.

  Rossignol jest niemal symbolem branży narciarskiej, w swojej ofercie posiada całą gamę zaawansowanych technicznie produktów służących do uprawiania narciarstwa alpejskiego, biegowego oraz snowboardu. Poparte przez stuletnią tradycję i doświadczenie, Rossignol umożliwia wszystkim pielęgnowanie pasji do gór.

  Dynastar jest marką specjalistyczną powstałą u stóp Mont Blanc w 1963 roku. Wytwarza zaawansowane technologicznie produkty dla pełnych pasji narciarzy.

  Lange, marka znana ze swojej bogatej, zawodniczej historii, założona ponad 45 lat temu, oferuje oddanym narciarstwu pasjonatom buty z najwyższej półki gwarantując pełną kontrolę i precyzję. Marka od zawsze jest znana z dbałości o szczegóły i zuchwałych rozwiązań.

  Look, historyczna marka wiązań z siedzibą w Nevers w centralnej Francji. Od kiedy powstała w 1951 roku, dostarcza innowacyjnych rozwiązań. Marka jest synonimem dla bezpieczeństwa, osiągów oraz precyzji. Dzięki swojemu legendarnemu wiązaniu „Pivot”, co roku towarzyszy w sukcesach największych Mistrzów od downhillu, przez freeride po freestyle.

  Risport, odnośnik w świecie łyżwiarstwa i butów narciarskich od prawie połowy wieku. Firma mieści się w Montebelluna we Włoszech. Technologia, pasja i profesjonalizm są znakami firmowymi firmy, która stała się emblematem w sportach uprawianych na śniegu i lodzie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj