Rozważna i Romantyczna

  10DECOART 399pln 6
  10 Deco Art

  To linia biżuterii 10 DECO ART, w której połączenie znalazły szlachetne materiały, takie jak, perły, jedwabie i półszlachetne kamienie. Kolekcja inspirowana jest kobietą z lat 20-tych i 30-tych. Kobietą silną i wyzwoloną jak dyktatorka mody Coco Chanel.

  W kolekcji dominuje kolorystyka beży, szmaragdowych zieleni, brązów i szafirowych błękitów. Paleta barw utrzymana jest w pastelowo-pudrowej tonacji. Kwiatowe aplikacje i koronkowe kokardki wprowadzają romantyczną aurę. Nowoczesny design opiera się na łączeniu materiałów o różnych fakturach. Kolekcja jest mieszanką retro i nowoczesnego stylu co sprawia, że biżuteria świetnie pasuje do każdej stylizacji. Można ją nosić na co dzień z dżinsami, jak również do stylizacji wieczorowych.

  10 Deco Art, czyli …

  Biżuterii 10 Deco Art nie da się za szufladkować. Każdy projekt jest inny i niepowtarzalny, tworzony z najlepszej jakości materiałów takich jak perły, srebro, pozłacane srebro, jedwabie, koronki, kamienie szlachetne i półszlachetne. Projektantka bawi się materiałami o różnych fakturach uzyskując, nowoczesny design.  10 Deco Art jest modowym odkryciem, pozytywną energią powstałą z połączenia mody i sztuki.

  Twórczyni i projektantka marki 10 Deco Art, Anna Pałubicka jest z wykształcenia kulturoznawcą. Projektując biżuterię przekazuje emocje i buduje relacje z otaczającym ją światem. Inspiracje Ania czerpie z podróży, tych bliskich jak i dalekich. W jej życiu i twórczości ogromną role odgrywają relacje z ludźmi i na ich podstawie projektantka dopasowuje biżuterię do indywidualnych oczekiwać swoich klientów. 10 Deco Art. to przede wszystkim świetna zabawa w tworzeniu biżuterii, do której Ania zaprasza i którą zaraża.

  Marzenie o galerii-pracowni, w której Ania mogłaby tworzyć i spotykać się z klientami, spełniło się, kiedy w 2009 otworzyła pracownię w Poznaniu. Największą nagrodą i wyróżnieniem dla Ani jest zadowolenie klientów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj