CIN&CIN Polish Cup 2010 – „Świat CIN&CIN” stworzony przez Stefano Terrazzino!

  Edyta Herbuś 2
  CIN&CIN Polish Cup 2010

  Energetyczna muzyka, taniec pełen pasji, niezwykli goście oraz Gwiazdy z pierwszych stron gazet. Tego wszystkiego nie mogło zabraknąć podczas IV już edycji CIN&CIN Polish Cup – Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego.  Turniej odbył się w luksusowym Hotelu Hilton w Warszawie 13 i 14 listopada br. Na niesamowitym show, zapewnionym przez markę CIN&CIN, głównego sponsora wydarzenia, można było podziwiać m.in. występ Justyny Steczkowskiej, Edyty Herbuś, Piotra Kupichy z zespołu Feel.

  Marka CIN&CIN, która kojarzy się ze zmysłowym tańcem, angażuje się w turniej CIN&CIN Polish Cup po raz czwarty. Wyborne wino musujące CIN&CIN uprzyjemniło wrażenia wszystkim gościom imprezy. CIN&CIN Polish CUP to największe międzynarodowe wydarzenie taneczne w Polsce.  W takt muzyki, na parkiecie wirowało kilkaset par z całego świata. W tych dniach królowały rytmy klasyczne i  latynoamerykańskie. Zatańczyli reprezentanci m.in.: Rosji, Włoch, Danii, Austrii, Armenii, Hiszpanii, Niemiec, Izraela, Hong Kongu, Australii, Szwecji.  W najważniejszych kategoriach zwyciężyli: Alina Imrekova i Valentin Voronov z Rosji, którzy byli najlepsi w tańcach latynoamerykańskich. W standardzie triumfowali: Tania Kehlet i Emanuel Valeri, reprezentujący Danię.

  Tegoroczny program turnieju został wzbogacony o specjalnie przygotowany na tę okazję projekt artystyczny. Wszyscy miłośnicy tańca znaleźli się w „Świecie CIN&CIN”, którego Dyrektorem Artystycznym został znawca tematu oraz popularny aktor i piosenkarz Stefano Terrazzino. „Świat CIN&CIN” powstał na bazie idei tanga. W hotelowym foyer można było podziwiać pary w namiętnym tango, tancerzy rodem z argentyńskich ulic lat dwudziestych oraz artystkę w piórach, a wszystko to wokół piramidy pełnej bąbelków CIN&CIN, stworzonej z kieliszków do szampana.

  Dyrektora Artystycznego „Świata CIN&CIN” – Stefano Terrazzino można było podziwiać również w przepełnionym emocjami, argentyńskim tangu, które zatańczył wraz z aktorką Katarzyną Glinką.


  Wieczorną galę turnieju poprowadziła tancerka i aktorka Edyta Herbuś, której towarzyszyli aktor Wojciech Medyński oraz prezenter Tomasz Kammel. Edyta Herbuś była nie tylko prowadzącą imprezę. Zaprezentowała również na parkiecie swoje umiejętności taneczne w widowiskowym show, w przygotowanej specjalnie na tę okazję choreografii Augustina Egurroli. Całość wydarzenia uświetnili swoimi recitalami: Justyna Steczkowska, Halina Frąckowiak oraz zespół Feel.

  Popisy artystyczne oraz rywalizacje taneczne podziwiały i wspierały swoją obecnością znane Gwiazdy sceny oraz ekranu m.in.: Krzysztof Tyniec, Anna Popek, Anna Samusionek, Piotr Gąsowski, Robert Kupisz, Dariusz Krupa, Monika Pyrek, Paweł Staliński i inni.

  W zorganizowanym przez głównego sponsora markę CIN&CIN VIP roomie, Gwiazdy i specjalni goście mogli rozkoszować się smakiem wina musującego CIN&CIN. W niedzielny wieczór, po emocjach związanych z turniejem, wszyscy goście zaproszeni zostali na wyjątkowe „After Party” do klubu Opera, podczas którego Gwiazdą wieczoru była Iwona Węgrowska.

  Kompleksową organizacją turnieju oraz programu artystycznego zajęła się Agencja Showdance Events, a nad częścią taneczną konkursu sprawowała nadzór Szkoła Tańca  Contra.

  Patronat honorowy nad turniejem objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj