Marka Sempre nagrodzona Polish Product

  własciciel Sempre odbiera Certyfikat PP
  Złoty Certyfikat Polish Product

  Spodnie marki Sempre zdobyły Złoty Certyfikat Polish Product – wyróżnienie przyznawane polskim produktom najwyższej jakości.

  Złoty Certyfikat Polish Product został przyznany marce Sempre w październiku podczas corocznej imprezy branżowej Kongres Mody w Łodzi. Nagrodę odebrał Robert Jóźwiak, szef firmy Graso Moda, która jest właścicielem marki. To już drugie wyróżnienie Polish Product dla marki Sempre. Certyfikat potwierdza autentyczność polskości firmy i jej produktów. Organizowany od wielu lat program ma na celu wyróżnienie najlepszych firm na rynku krajowym, a posługiwanie się certyfikatem Polish Product określa pochodzenie i status produktu. Polskie pochodzenie odzieży jest szczególnie ważne w czasach, gdy wiele firm sprowadza tanie, niskiej jakości wyroby azjatyckie, które opatruje swoimi logotypami. Produkcja spodni Sempre jest zlecana wyłącznie w polskich szwalniach, co gwarantuje doskonałą jakość i staranne wykończenie, a co za tym idzie elegancki i nienaganny wygląd gotowych modeli. Projektanci firmy dbają również o atrakcyjne wzornictwo kolekcji, które jest zgodne z najnowszymi trendami światowej mody.

  To jedna z wielu nagród, które zdobyła już marka Sempre. Wyjątkowe cechy jej kolekcji doceniło między innymi jury Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznając firmie to prestiżowe wyróżnienie za  nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość produktów.

  Marka Sempre zyskuje uznanie, dzięki doskonałemu doborowi tkanin, które występują w kolekcji. Znajdziemy tu naturalne tkaniny: bawełny, wełny, lny wzbogacane  lycrą czy wiskozą, dzięki którym zwiększa się komfort użytkowania spodni. Świetnie  dobrane kolory i desenie sprawiają, że klient marki ma zawsze gwarancję eleganckiego i modnego wyglądu. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających mężczyzn, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i najwyższą jakość.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj