Drugi numer „PLACE FOR DANCE” – JAZZ we wszystkich odsłonach!

  Od poniedziałku 8 listopada będzie dostępny w sprzedaży drugi numer magazynu tanecznego „Place For Dance”. Okładkę i główną sesję taneczną przygotował Robert Wolański, a wzięli w niej udział: Paweł Michno – instruktor i choreograf technik jazzowych, wraz z żoną: Magdaleną Soszyńską Michno, tancerką znaną z programu „Taniec z Gwiazdami”. Tematem przewodnim numeru jest jazz.

  W listopadowym „Place For Dance” będzie można przeczytać m.in. obszerny materiał o kulisach „Tańca z Gwiazdami”: relację z wizyty w studiu TVN, wypowiedzi gwiazd o emocjach, spełnianiu marzeń i przełamywaniu barier. Ponadto, gwiazdy opowiedzą o atmosferze prób, ekipie i strojach, a wywiadu udzieli Agnieszka Koniecka, producentka „Tańca z Gwiazdami”. Porozmawiamy także z Damianem Aleksandrem i spędzimy cały dzień ze Stefano Terrazzino. Będzie można przeczytać również list z Azji, który wysłał do redakcji wielokrotny mistrz świata – Michał Malitowski. Na temat swojej miłości do jazzu wypowie się Piotr Galiński.

  Ponadto, w nowym numerze magazynu znajdzie się tekst pt. „Taniec nigdy mnie nie zdradził” – wywiad z Ewą Wycichowską, dyrektorem naczelnym i artystycznym Polskiego Teatru Tańca Baletu Poznańskiego, na temat przygody z tańcem współczesnym i pracy w teatrze tańca. Będzie można przeczytać także piękną historię „jazzowej miłości” Elżbiety i Grzegorza Pańtaków z Kieleckiego Teatru Tańca. W dziale „Parkiet” znajdziemy relację z mistrzostw Polski formacji tanecznych oraz materiał o aktualnych mistrzach świata formacji: LOTOS-Jantar z Elbląga.

  Tradycyjnie, w nowym numerze „Place For Dance” nie zabraknie też felietonów: Tomasz Raczek opowie o jazzie w kinie, Filip Łobodziński o wyczuciu muzyki, a Michał Piróg o przenikaniu się kultur tanecznych we współczesnym tańcu. W dziale „Podróże” zaprosimy czytelników na Kubę i do Istambułu, a w dziale „Folk” – wpadniemy na Oktoberfest.

  PLACE FOR DANCE – lifestylowy dwumiesięcznik o tematyce tanecznej, przeznaczony dla sympatyków wszelkich form tańca: towarzyskiego, latino, jazzu, czy hip-hopu. Każdy numer magazynu ma swój taneczny temat przewodni. Pismo zawiera wywiady z tancerzami, choreografami i reżyserami przedstawień tanecznych, sylwetki autorytetów i pasjonatów tańca, ciekawe historie z parkietów. W „Place For Dance” znajdują się także reportaże z tanecznych konkursów i pokazów, kalendarium z najciekawszymi wydarzeniami oraz porady instruktorów i pedagogów tańca. Redaktorem naczelnym magazynu jest choreograf – Maciej Zakliczyński, a wśród współpracowników znajdują się m.in. Michał Piróg, Tomasz Raczek, Filip Łobodziński, Monika Jaruzelska i Piotr Galiński. Za zdjęcia okładkowe i sesje taneczne odpowiada Robert Wolański. Pismo można kupić w salonikach prasowych (Relay, Inmedio, Empik, Ruch, Kolporter, One-minute) i wybranych kioskach. Wydawcą „Place For Dance” jest T.A.L.I.O.N. sp. z o.o., współwydawcą Gruner+Jahr Polska Sp. z o. o. & Co. Sp. Komandytowa. Cena magazynu to 9,99 zł.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj