PREMIERA: Co gryzie Victorię Beckham? 5 listopada 2010, w piątek o godz. 23.00 na kanale Zone Club

  Victoria Beckham
  Victoria Beckham

  Od czubka nieproporcjonalnie dużej głowy aż po końce sztucznych paznokci u nóg – całe mierzące 165 centymetrów ciało Victorii Beckham jest absolutnie i upiornie fascynujące. Czy naprawdę można być aż tak szczupłym bez uszczerbku na zdrowiu? Czy można być tak ponaciąganym, a jednak nie utracić naturalności? I czy rzeczywiście da się żyć, jedząc wyłącznie ananasy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w programie Co gryzie Victorię Beckham.

  Serial szczegółowo i graficznie przedstawia, jak zmieniało się ciało Victorii Beckham w ciągu dziesięciu lat, które upłynęły od czasów „Wannabe”, a także analizuje kierunek, w jakim zmierzają te zmiany. Prezentujemy drogę, jaką przeszła Victoria, aby z nikomu nieznanej dziewczyny z przedmieścia stać się gwiazdą z pierwszych stron gazet. Odpowiedzi na nurtujące pytania próbujemy szukać w ekskluzywnych wywiadach z osobami znającymi Victorię naprawdę: jej kosmetyczką Danielle Heath, z którą David rzekomo utrzymywał stosunki seksualne; osobistą asystentką Davida – Rebeccą Loos, z którą podobno łączył go regularny romans; fryzjerką, byłym partnerem oraz byłym menedżerem Victorii. Naukowcy i chirurdzy, kosmetolodzy i położnicy, dietetycy, a także specjaliści od muzyki pop i popkultury wyjaśniają wpływ, jaki sława i pieniądze wywarły na ciało tej celebrytki.

  Victorię Beckham i jej ciało łączą skomplikowane relacje. Wyszydzana w szkole z powodu trądziku i nieakceptowana przez kreatorów mody jako Spice Girl, postanowiła pokazać swojemu organizmowi, kto tu naprawdę rządzi. Rezultatem jest zdumiewające i wciąż jeszcze nieukończone dzieło. Niektóre z jej metamorfoz zostały dobrze udokumentowane – na przykład wart 20.000 dolarów sztuczny uśmiech czy sztuczna opalenizna autorstwa kosmetyczki z Epping – Danielle Heath. Inne natomiast są dyskusyjne, jak piersi Victorii, które zdają się przeczyć zarówno prawu grawitacji, jak i trudom związanym z karmieniem dzieci. Tymczasem Victoria konsekwentnie zaprzecza pogłoskom o operacji: „To bzdury! Moje piersi są absolutnie naturalne!”

  To jednak drastyczna utrata wagi przez Victorię jest głównym tematem Co gryzie Victorię Beckham. Nie przestaje ona zdumiewać przedstawicieli nauk medycznych tym, że z każdym kolejnym dzieckiem staje się coraz szczuplejsza. Niektórzy dopatrują się w tym słynnego połączenia cesarskiego cięcia z plastyką brzucha, nowatorskiej metody opracowanej przez londyńską klinikę Portland. Prześledzimy także historię bulimii Victorii i jej sposoby odżywiania, najpierw jako zakompleksionej nastolatki, następnie jako Spicetki, która obecnie żywi się podobno wyłącznie owocami i skorupiakami. Jakie ma to konsekwencje dla organizmu?

  Co gryzie Victorię Beckham to serial o osobistym nieszczęściu i natarczywości mediów, o sławie i kobiecości, o diecie i obsesji. Podczas gdy głowę Victorii zaprząta coraz bardziej nieuchronny rozwód, czwarta ciąża, a może nawet reaktywacja Spice Girls, my rozkładamy to najsłynniejsze ciało świata na czynniki pierwsze.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj