Być jak Marilyn…

  elegant 1361
  Kolekcja „Be like Marylin…”

  Pojawiła się nowa kolekcja Sophie Verney – linii bielizny Kinga. Inspiracją do jej stworzenia była Marilyn Monroe i szyk lat 50. ubiegłego wieku.

  Kolekcja „Be like Marylin…” inspirowana jest gwiazdą kina, jej szykiem oraz kobiecością. „Wybraliśmy Marilyn Monroe nie bez przyczyny. Jest ona dla wielu kobiet wzorem kobiecości, krągłych kształtów i seksapilu w klasycznej formie. Takie są właśnie kobiety noszące bieliznę Sophie Verney – piękne, nonszalanckie i seksowne. Jak Marilyn” – mówi pani Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga Lingerie de Femme.

  Kolekcję „Be like Marilyn…” tworzy 8 kompletów, występujących pod kuszącymi nazwami, jak Elegant, Smiling, Blond, Romantic, Feminine, Unique, Pretty, Sexy. Dominują stonowane kolory, których ascetyzm przełamany jest bogatymi zdobieniami i wzorzystymi fakturami. Linia na pewno znajdzie zwolenniczki wśród kobiet, które lubią rzeczy seksowne, uwodzicielskie, a jednocześnie subtelne i z klasą. Jesienna kolekcja skierowana jest do kobiet z większym biustem, wszystkie modele dostępne są w rozmiarach do G i H i obwodach od 65.

  Sophie Verney jest także dopasowana do wyjątkowych potrzeb większych biustów – jest to pierwsza bielizna w Polsce, która ma podwójny tiul na bokach, dzięki czemu obwód nie jest rozciągliwy, a także wzmocnienia w postaci gumki oraz siateczki umieszczonych pod koronką na górnej części miseczki tak, aby ta zachowała idealny krój. W zależności od rozmiaru biustonosza, stosowane są różne szerokości haftki i ramiączka – od 16 mm do 20 mm. Grubsze ramiączka lepiej utrzymują większy biust, poprawiają komfort noszenia, nie wpijając się w ciało. Dzięki temu bielizna ta spełnia wszystkie wymagania kobiet z większym biustem.

  Modele z jesiennej kolekcji wchodzą do sprzedaży stopniowo, wszystkie będą dostępne na stronie www.kinga.com.pl

  Informacje o firmie

  Kinga to polski producent bielizny, działający na rynku od 1994 roku. W swoich projektach łączy wygodę, wysoką jakość oraz design, tworząc jedne z najpiękniejszych kolekcji bielizny w Polsce. Firma może pochwalić się m.in. tytułem przedsiębiorstwa Fair Play 2009, który utrzymuje od roku 2006. Posiada Złoty Laur Klienta 2009 w kategorii polscy producenci bielizny, oraz nagrodę Gazela Biznesu. Wszystkie kolekcje Kingi tworzone są z myślą o eleganckich, lubiących luksus kobietach. Firma ma w swojej ofercie wyjątkową linię Sophie Verney, przygotowaną specjalnie dla kobiet z dużym biustem.