„Pewnego razu w Rzymie” w sklepach od 12 listopada na Blu-ray i DVD!

  Pewnego razu w Rzymie 3
  Pewnego razu w Rzymie

  Kristen Bell oraz Josh Duhamel w najbardziej niezwykłej komedii romantycznej roku…

  „Pewnego razu w Rzymie” to wspaniała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która wprowadzi Cię w dobry nastrój i stanie się prawdziwą ozdobą Twojej kolekcji! Już od 12 listopada ta niecodzienna historia, wyreżyserowana przez Marka Stevena Johnsona („Daredevil”, „Ghost Rider”), zostanie wydana w wersji na Blu-ray i DVD!

  „Pewnego razu w Rzymie” – najbardziej niezwykła komedia romantyczna tego roku, wyprodukowana przez twórców filmu „Narzeczony mimo woli”, dostarczy widzom wyjątkowych emocji oraz mnóstwo zabawy! Stanie się tak nie tylko dzięki wyjątkowej historii opowiadającej o miłosnych perypetiach kuratorki Beth, ale również z uwagi na unikalne materiały dodatkowe. Znajdzie się wśród nich nie tylko przezabawny, dotąd nieznany, alternatywny początek filmu oraz alternatywne zakończenie (tylko w wersji Blu-ray), lecz także sceny niewykorzystane oraz świetny teledysk do piosenki Katy Perry i 3OH!3 „Starstrukk”.

  W obrazie Marka Stevena Johnsona, którego akcja ma miejsce w romantycznym Rzymie oraz nowoczesnym Nowym Jorku, wystąpiła grupa znanych i lubianych aktorów, mogących poszczycić się wieloma świetnymi rolami. W rolę Beth wciela się piękna Kristen Bell („Chłopaki też płaczą”, „Raj dla par”). Towarzyszą jej przystojny Josh Duhamel („Wygraj randkę”, seria „Transformers”), Jon Heder („Napoleon Wybuchowie”, “Ostrza chwały”), Danny De Vito („Erin Brockovich”, „Powrót Batmana”, „Bliźniacy”), Anjelica Huston („Rodzina Addamsów”, „Genialny klan”), Don Johnson („Policjanci z Miami”, „Nash Bridges”) oraz Will Arnett (seriale „Bogaci bankruci” oraz „Rockefeller Plaza 30”).

  „Pewnego razu w Rzymie” to historia niemającej dotąd szczęścia w miłości Beth (Kristen Bell), odnoszącej sukcesy zawodowe kuratorki z Nowego Jorku, która jedzie do Rzymu na ślub siostry. Na miejscu zakochuje się w jednym z gości, uroczym reporterze Nicku (Josh Duhamel). Wydaje się jednak, że jej zauroczenie pozostaje nieodwzajemnione. W akcie buntu rozczarowana Beth wyjmuje monety z rzymskiej fontanny miłości, nie zdając sobie sprawy z magicznych skutków swojego czynu. Wkrótce z zaskoczeniem zauważa, że zaczęła wzbudzać namiętne uczucia w coraz większej liczbie przezabawnych i zdecydowanie nieodpowiednich zalotników…

  Dodatki specjalne w „Pewnego razu w Rzymie”:

  DVD:

  • Gagi z Rzymu
  • Sceny niewykorzystane
  • Teledyski

  Blu-ray:

  • Alternatywny początek oraz zakończenie
  • Sceny rozszerzone z zalotnikami
  • Wybryki zalotników na planie filmu
  • Gagi z Rzymu
  • Sceny niewykorzystane
  • Teledyski

  Film ukaże się 12 listopada na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).

  Dystrybucja w Polsce: CD Projekt