Na poprawę nastroju – zmiany w wystroju

  Pixers naklejka na lodówkę cow
  Pixers

  Jesienna pora za oknem wprawia w dekadencki nastrój i namawia wręcz do błogiego lenistwa. Tymczasem bardziej aktywne zwolenniczki zmian w domowym wystroju, właśnie teraz rozpoczynają swe inspiracyjne figle. Mąż wyczuwając niebezpieczeństwo na wszystko się zgadza i ucieka do znajomych. Czego może się spodziewać po powrocie?

  Na poprawę nastroju – zmiany w wystroju

  Wystarczy jedna niewielka zmiana w wyglądzie mieszkania, jeden maleńki szczegół, który potrafi wprowadzić w dobry nastrój nawet najbardziej wybredną Panią domu. Przemeblowanie, namalowanie kota na ścianie czy oklejenie znudzonych wysłużonych mebli – to tylko nieliczne pomysły, które niskim kosztem pozwolą ożywić każdy „szary” kąt mieszkania. Nawet bez wielkiego remontu można nadać wnętrzu charakter i pozbyć się monotonii. Kropką nad i mogą okazać się kolorowe dodatki, które nieustannie wpadają w oko podczas zwyczajnych zakupów czy spacerów po mieście.

  Nowa lodówka w mgnieniu oka

  Zmiany w wystroju wnętrza zawsze cieszą, tym bardziej jeśli nie poprzedza ich zwykle przeciągający się remont. A tak jest w przypadku kiedy stare rzeczy mogą nabrać nowego wyglądu za sprawą naklejek. Meble kuchenne i sprzęt AGD zazwyczaj wybiera się na długie lata, zamawiane na wymiar, trudno co kilka lat zmieniać chociażby ze względów finansowych- zauważa Maciej Białek z firmy Pixers. Alternatywą jest wykorzystanie naklejki, która zamaskuje wygląd wysłużonego już sprzętu – i tak możemy sprawić, że na naszej lodówce zagości np. krowa– żartuje Maciej Białek.

  Boliwia w sypialni

  W chłodny jesienny wieczór, gdy na dworze plucha, nie ma nic lepszego jak lektura wybornej książki w miękkim łóżku pod ciepłym kocem z widokiem na… i w tym miejscu możemy sami zadecydować co chcemy oglądać. Fototapety to sposób na odświeżenie wystroju, a jednocześnie zmianę oblicza pomieszczenia. Kolorowy obraz ścienny dodać może uroku wnętrzu a nawet totalnie je odmienić- dopełnieniem mogą być kolorystyczne dodatki i pokój jest jak nowy. Koszt przemiany również jest satysfakcjonujący, a pokój wydaje się być nie do poznania- podkreśla Maciej Białek.

  Przystojny mężczyzna w living roomie

  Mężczyzna w living roomie to nic niezwykłego, chyba, że… wisi na ścianie. Ciekawe zdjęcie, obraz, naklejka potrafią nadać zupełnie inny wyraz salonowi. Stonowane lub jednobarwne pomieszczenie to idealne miejsce na wprowadzenie odrobiny smaczku w postaci intrygującego zdjęcia, które zwracać będzie na siebie uwagę odwiedzających gości. Refresh salonu to kwestia kilku minut. Wystarczy zakupić odpowiednią naklejkę, rozpakować przesyłkę, wybrać ścianę, na której spocznie, przymierzyć i naklejać do woli.. Potem pozostaje zapraszać znajomych i przyjaciół na wspólne świętowanie zmian w wystroju!

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj