Calamar czar mody

  calamar 3
  Calamar

  Unikalne dziedzictwo historyczne i dynamika zmian zachodzących w stolicy Piemontu w głębokim stopniu inspirują nową kolekcję Calamar. Znajdziemy tu najnowsze trendy, dobry styl i funkcjonalność w idealnych, dopasowanych do męskich potrzeb proporcjach.

  Kolor odgrywa znaczącą rolę zwłaszcza w casualowej linii: poczynając od mieszanki naturalnej bieli, brunatnych brązów, szarości i lazuru zimowego nieba, poprzez paletę barwioną ciemnymi odcieniami granatu, oliwki czy granitu oraz brązu i delikatnego błękitu, a na rozlanej żarem lawie w towarzystwie soczystej cegły i czerwieni burgundzkiej kończąc.

  Okrycia wyposażono w funkcjonalne kieszenie i zgrabne sportowe detale. To najlepsi towarzysze męskich wędrówek. Modne, matowo-błyszczące parki z kolorowym sztucznym futrem zadbają o komfort w chłodne dni. W kolekcji znajdują się spodnie w nader wygodnej streczowej wersji dżinsów, w której nie brakuje wyrafinowanych detali i kunsztownego wykończenia. Znajdziemy tu oryginalne detale i kultowe rodzaje sprania. Marynarki to casualowe bohaterki z polotem tej kolekcji: świeże wzory, kultowe łaty na łokciach oraz oryginalne, kolorowe podszycia kołnierzy i rewersów nie zawiodą nawet najbardziej wymagających panów. Mieszanki wełny i bawełny oraz czysta wełna spełnią najwyższe oczekiwania.

  Szczególne wrażenie robią długie szaliki w modne prążki i kratę, nieodzowny element zimowego stroju.
  Dla modowych smakoszy marki Calamar to propozycja nie do odrzucenia.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj